Barcelona Bus Turistic

Barcelona Bus Turistic

Nieodłączny element Barcelony. Bus turystyczny, który wozi turystów pomiędzy najsłynniejsze i najbardziej popularne miejsca. Mamy możliwość siedzenia na dole, pod dachem, ale również na górze, na tarasie, z którego możemy podziwiać i fotografować Barcelonę.

Barcelona Bus Turistic to firma będąca częścią TMB – miejskiego przewoźnika w Barcelonie. Swoje usługi oferuje od 1987 roku.

W cenie biletu jest również audio guide. Jest to oficjalny autobus turystyczny Barcelony, stąd dodatkowo dla klientów szereg kuponów zniżkowych do wykorzystania w miejskich muzeach, galeriach czy restauracjach i sklepach. Na oficjalnej stronie znajduje się informacja, że suma zniżek wynosi aż 180 euro. Znajduje się tam również lista punktów oraz suma bonifikat dla klientów Barcelona Bus Turistic. Na pokładzie pasażerowie mają dostęp do darmowego Wifi.

Jak i gdzie?

Funkcjonują trzy linie, oznaczone odpowiednimi kolorami, czyli niebieska, czerwona i zielona. Każda z nich zapuszcza się w inne regiony miasta. Plusem przewozu autobusem turystycznym jest możliwość podjeżdżania pod poszczególne punkty. W ramach jednego biletu możemy wsiadać i wysiadać ile dusza zapragnie, ogranicza nas jedynie długość dnia.

Barcelona Bus Turistic

Szczegółowy plan linii, punkty w których zatrzymują się autobusy, a także miejsca, gdzie krzyżują się przystanki linii (można się przesiąść) można znaleźć tu:

Barcelona Bus Turistic - mapa

Autobusy w trasę wyjeżdżają między 9, a 9:30 rano. Ostatnie kursy są wykonywane o godzinie 20:00 latem i 19:00 zimą. Autobusy jeżdżą co ok. 5 – 25 minut.

Ceny

Barcelona Bus Turistic nie jest jednak tani, jednodniowy bilet dla osoby dorosłej to koszt 30 euro, a dwudniowy to 40 euro. Są zniżki dla dzieci do 12 lat, ceny biletów odpowiednio 16 i 21 euro.

Z zakupem biletów nie ma większego problemu, są dosłownie wszędzie 🙂 Punkty sprzedaży biletów TMB, informacje turystyczne, hotele, kioski i księgarni. Istnieje również możliwość zakupu biletu w samym autobusie.

Istnieje możliwość rezerwacji online. Przy rezerwacji internetowej cena za osobę dorosłą to 28 euro, a dzieci 4-12 lat zapłacą 16 euro. Link referujący – Barcelona Bus Turistic – zarezerwuj bilet online. Co ważne, bilet jest w 100% mobilny. Nie ma konieczności drukowania. Okazujemy się nim na naszym smartfonie.

Z Barcelona Bus Turistic można korzystać posiadając Barcelona City Pass.

Czas trwania przejazdu

Czas przejazdu całej pętli to dwie godziny dla linii niebieskiej oraz czerwonej i 40 minut dla linii zielonej.

Bilet łączony pociąg + autobus turysyczny

Dla osób przebywających poza Barceloną, istnieje możliwość zakupu łączonego biletu pociąg + autobus turystyczny. Bilety łączone można kupić na każdej stacji kolejowej.

Cena biletu łączonego obejmuje dwustronny przejazd pociągiem do Barcelony oraz bilet na autobus turystyczny na 1 dzień.

Obowiązuje na dowolnych stacjach kolejowych, na których połączenia do Barcelony obsługują Rodalies de Catalunya. Można zatem w cenie biletu łączonego dojechać pociągiem n. z Santa Susanna, Blanes itd.

Bilet normalny (powyżej 12 lat) – 30 euro
Bilet ulgowy (4 – 11 lat) – 16 euro

Autobus turystyczny jest bardzo atrakcyjną formą zwiedzania miasta, a także traktowania go jako środka komunikacyjnego miedzy najważniejszymi atrakcjami. Widać to zresztą wśród samych turystów – część objeżdża całą trasę nie schodząc z pokładu autokary, a inni wysiadają pod kolejnymi atrakcjami.

81 odpowiedzi do «Barcelona Bus Turistic»

 1. Paweł pisze:

  Witam! Bardzo proszę o informację czy bilety na Bus Turistic obowiązują również na kolejkę Renfe(będziemy mieszkać w Santa Susanna), bo taką informacje rozszyfrowałem na stronie Renfe( http://rodalies.gencat.cat/es/nou-bitllets-combinats/bus-turistic/ ). I drugie pytanie czy bilet dwudniowy na Bus Turistic oznacza ze muszę go wykorzystać dzień po dniu. Z góry bardzo dziękuję za pomoc

  1. jacek pisze:

   Witam Czy tu rodalies.gencat.cat/en/nou-bitllets-combinats/bus-turistic nie uda się kupić biletu łączonego z Pineda de Mar do Barcelony +Barcelona Bus Turístic ?

  2. Beata & Tomek pisze:

   Uda się 🙂
   Widocznie wprowadzono to jakiś czas temu.
   Po zakupie otrzymasz kod vouchera, będziesz go musiał wymienić na właściwy bilet w automacie na stacji (pomarańczowe Rodalies).

 2. Patka pisze:

  Witam ja mam takie pytanie . Wybieramy się w październiku do Barcelony. Hotel będziemy mieć w centrum samym. Chcąc zwiedzić dalsze punkty to zależy nam na Park Guell czy stadion… co polecacie za transport w celu zwiedzania Barcelony? Wybrać autobus miejski z metrem czy ten Bus Turistic? Co jest lepsze? Czym się to różnią? Proszę o pomoc.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Odpowiedź masz po części we wpisie powyżej. Bus Turistic gwarantuje ci podjechanie i zobaczenie najciekawszych atrakcji w mieście. To wygoda i odpada tu logistyka związana z metrem, przesiadkami.

   My osobiście jesteśmy zwolennikami zwiedzania na własną rękę, ale widać, że autobus cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Sporo można zobaczyć również z pokładu samego autobusy, bez konieczności ciągłego chodzenia.

  2. Patka pisze:

   Dziękuję za odpowiedź. Jednakże jeśli mamy hotel zaraz przy Arc de Triomf to czy warto brać ten bus turistic w celu zwiedzenia Sagrada Familia np.? Czy jest to blisko i lepiej iść z buta? Lub w druga stronę stamtąd do zoo czy oceanarium? Warto płacić za ten autobus czy są to odległości na tyle małe że lepiej iść nogami?

  3. Beata & Tomek pisze:

   Każde słowo musiałem po tobie poprawić – brak PL znaków i pełno literówek. Przy takiej lokalizacji ja bym wybrał opcję z buta, wszędzie dość blisko, a okolica piękna. Na stadion czy Park Guell szybciej i taniej będzie podjechać metrem!

  4. Bilety pisze:

   Dzień dobry dziś rano zakupiłam bilety 5 szt ..do tej pory nie otrzymałam ich na mail…
   Jestem dziś w Barcelonie chciałam z nich skorzystać Violetta Różycka

  5. Beata & Tomek pisze:

   Dzień dobry,
   Jeśli otrzymałaś potwierdzenie płatności, vouchery powinny być już na mailu.

 3. Dzoana pisze:

  Było już pytanie ale nie znalazłam odpowiedzi. Czy bilet dwudniowy na autobus musimy wykorzystać dzień po dniu?

 4. Aniania pisze:

  Cześć, potrzebuje informacji ile trwa „podróż” bus turustikiem, jeśli wsiadłabym na początku, a potem nigdzie nie wysiadała? Jest to dla mnie ważne, bo jutro mam pociąg powrotny do Warszawy i nie mogę na takie hop on i hop off przeznaczyć całego dnia..

  1. Beata & Tomek pisze:

   Cześć Ania,
   Pełna pętla dla niebieskiej i czerwonej linii to 2 h. Zielona to 40 minut.
   Wkleiliśmy we wpisie informację, a także mapkę. Dzięki niej zobaczysz gdzie możesz wsiadać i gdzie krzyżują się kolejne linie – kliknij i powiększ.

   Możesz również kupić bilet online – jest ciut taniej, a bilet pokazujesz na telefonie.

  2. Pati pisze:

   Witam. Zakupiłam 4 bilety na Barcelona Bus Turictic… Otrzymałam je mobilnie czy należy je gdzieś wymienić tzn w jakieś kasie?czy można podróżować np z wydrukiem?
   Pozdrawiam

  3. Beata & Tomek pisze:

   Witaj Pati,
   Nie trzeba drukować, skanujesz kod ze smartfona przy pierwszym wejściu do autobusu i od tego dnia liczy cię bilet 😉

 5. rojan pisze:

  Witam miło! Nawiązuję do pierwszego wpisu Pawła: czy bilet na liniach Barcelona Bus Turistic umożliwia przejazd kolejką z i do Santa Susana? Drugi temat: czy w autobusach dostępny jest język polski?
  Pozdrawiam
  Rojan

  1. Beata & Tomek pisze:

   Nie umożliwia, a link, który wkleił Paweł to bilet łączony Renfe + Bus Turistic.
   Kupuje się pakiet łączony i umożliwia dojazd Renfe + korzystanie z Bus Turistic.

   Autobus turystyczny kosztuje po prostu 27/28 euro, a w kombinacji z pociągiem 30 euro.

   Brak języka polskiego na pokładzie.

  2. ela pisze:

   Czy bilety łączone są dostępne cały rok? Czy kupując bilet za 30 euro Renfe + Bus Turistic to bilet jednodniowy którym będziemy mogli dojechać do Santa Susanna i z powrotem ?

  3. Beata & Tomek pisze:

   Tak, bilety łączone są sprzedawane cały rok, za wyjątkiem 25.12 oraz 01.01 🙂

   Bilet na pociąg obejmuje podróż w obie strony.

 6. Regina pisze:

  Mam pytanie, czy kupując bilet na linię czerwoną to mogę jeździć też niebieską linią i zieloną?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Bilet nie kupujesz na konkretną linię – na jednym bilecie poruszasz się wszystkimi!
   Bilet kupujesz na 1 lub 2 dni.

   Możesz również połączyć go z kartą Barcelona City Pass – w tym karnecie masz dojazd z lotniska, Sagradę Familię, Park Guell oraz właśnie autobus turystyczny.

  2. Regina pisze:

   Dziękuję bardzo :). Pozdrawiam.

 7. sylwiafcb pisze:

  Cześć:)
  Proszę powiedz mi czy jeżeli kupiłam bilet na Autobus hop on hop off i wejście do Sagrada Familia jako pakiet na dzień 31.03.2019 r. to dotyczy to tylko wejścia do Sagrady czy też tylko 31.03. mogę jeźdżić autobusem? (czy np mogę iść zwiedzanie Sagrady 31.03. natomiast busem mogę jechać 29.03?).

  1. Beata & Tomek pisze:

   Cześć Sylwia,
   Autobus Hop on Hop Off to osobna rzecz 🙂
   Możesz z niego skorzystać kiedy chcesz – po prostu od pierwszego skasowania masz 24 czy 48 godzin w zależności od wykupionej opcji 🙂

 8. Robert pisze:

  Witajcie.
  Chciałbym włączyć się do dyskusji na temat biletu łączonego (Renfe – Barcelona Bus Turistic).
  Z opisu powyżej (dla osób przebywających poza Barceloną, … ) i dalej (Cena biletu łączonego obejmuje dwustronny przejazd pociągiem do Barcelony oraz bilet na autobus) można wywnioskować, że jest to bilet na dojazd do Barcelony (np z Santa Susanny) i powrót oraz na autobus turystyczny. Jednak z odpowiedzi udzielonej Rojanowi (i Pawłowi) wynika, że tak nie jest.
  Jak jest w istocie, na jaką trasę kolejową można wykupić bilet łączony?
  Pozdrawiam
  Robert

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj Robert,
   Tak, tylko Rojan pytał, czy Barcelona Bus Turristic umożliwia również przejazdy koleją.
   Sam bilet na autobus turystyczny nie daje takiej możliwości, a jedynie bilet łączony za 30 euro / osoba.

   Sam bilet łączony o którym mowa w pierwszym linku zawiera oczywiście w cenie przejazd z dowolnej stacji obsługiwanej przez koleje regionalne Rodalies de Catalunya.

   Jest o tym właśnie informacja w naszym wpisie 😉

 9. Robert pisze:

  ….czyli można na takim bilecie dojechać z Santa Susanna do Barcelony, pojeździć busem i wrócić na noc do Santa Susanna na noc?

 10. Robert pisze:

  Jeśli faktycznie tak jest to wychodzi sporo taniej niż zakup biletów oddzielnie.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Przy rezerwacji online Barcelona Bus kosztuje 28 euro, więc jeśli ktoś ma bliżej i w dodatku dojeżdża do Barcelony na biletach Bonotren czy T-10, może wyjść podobnie.

   W twoim przypadku, kiedy udajesz się do Barcelony tylko raz oraz z racji tego, że dojeżdżasz z Santa Susanna, wychodzi to bardzo opłacalnie.

  2. Ola pisze:

   Czy autobusy posiadają polski audioprzewodnik ?

  3. Beata & Tomek pisze:

   Niestety nie.

 11. Robert pisze:

  Dziękuję

 12. Anula2019 pisze:

  Moje pytanie jest podobne z tym że będziemy w Pineda de Mar i również chcemy skorzystać z Bus-turistic. W związku z tym opłacalną opcją dla nas jest zakup biletu łączonego.
  Czy na stacji Pineda de Mar kupię taki bilet?
  Gdzie należy wysiadać żeby przesiąść się do Bus turistic.
  Czy wraz z biletem dostajemy mapkę trasy busów?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Tak, bilety kupicie w Pineda.
   Mapka z trasą autobusów turystycznych powinna być na dostępna na dworcu, a jeśli nie, to przy wsiadaniu do autobusu.
   Dojeżdżając z wybrzeża najlepiej wysiąść na placu katalońskim – tu krzyżują się dwie linie – czerwona i niebieska.

  2. Anula2019 pisze:

   Bardzo dziękuję, jesteście wspaniali – może jeszcze będziemy musieli skorzystać z waszej pomocy jak już znajdziemy się w Barcelonie za parę dni. 🙂 Pozdrawiamy.

  3. Beata & Tomek pisze:

   Nie ma żadnego problemu, pisz śmiało! 🙂

 13. Anula2019 pisze:

  Jeszcze jedno pytanko.:
  Czy te busy stają na każdym przystanku czy trzeba sygnalizować chęć “wyskoczenia” 🙂 ?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Raczej zatrzymują się na każdym, zwykle ktoś chce wysiadać albo wsiadać 😉

 14. Anula2019 pisze:

  Znowu ja tym razem już w Pineda de Mar.
  Oczywiście informacja o łączonych biletach sprawdzona, na stacji można kupić bilet łączony nawet parę dni wcześniej ale tylko w kasie, kasa czynna od 10.00
  A teraz pytanka do was:
  1.Czy Barcelona City Tour to to samo co Barcelona Bus Turistic?
  2.W jaki sposób można poznać ze autobus jedzie trasą czerwoną czy niebieską? Jest jakieś oznaczenie NA autobusie ?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Cześć Anula,
   1) To dwie osobne usługi. To o czym piszemy na stronie Barcelona Bus Turistic. Bilety online są tańsze i 100% mobilne – nie wymagają drukowania.
   2) Linie są świetnie oznaczone na przodach autokarów – na tabliczkach oraz cyfrowych wyświetlaczach.

 15. Anula2019 pisze:

  Tak myślałam ale chciałam się upewnić. 🙂
  Jutro się wybieramy i chcemy trochę pobuszować na własną rękę i własnym tempem 🙂
  Dzięki i pozdrawiamy.

 16. Pola pisze:

  Witam
  Czy mogę prosić o link do strony na której kupię bilet łączony bus turistic + kolejka?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Nie kupisz 🙂 Zrobisz to dopiero na stacji kolejowej 😉

  2. jacek pisze:

   Witam Czy tu rodalies.gencat.cat/en/nou-bitllets-combinats/bus-turistic nie uda się kupić biletu łączonego z Pineda de Mar do Barcelony +Barcelona Bus Turístic ?

  3. Beata & Tomek pisze:

   Uda się 🙂
   Widocznie wprowadzono to jakiś czas temu.
   Po zakupie otrzymasz kod vouchera, będziesz go musiał wymienić na właściwy bilet w automacie na stacji (pomarańczowe Rodalies).

 17. Pola pisze:

  Ok dziękuję za info. Czy na dworcu w Blanes kupię?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Bez problemu 🙂

 18. Pola pisze:

  I czy zapłacę kartą…czy lepiej mieć gotówkę?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Zapłacisz kartą bez żadnego problemu.

 19. Pola pisze:

  Czy niebieska linia bus turistic wyjeżdża na wzgórze Tibidabo, czy tylko w jego okolice. i drugie pytanie….ile zajmuje wyjście na szczyt tego wzgórza pieszo?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Autobus podjeżdża pod przystanek Tramvia Blau, który kursuje na wzgórze.
   Nie wjeżdża n samą górę.
   Tramvia Blau aktualnie nie kursuje, ale jest zastępcza komunikacja.

   Więcej przeczytasz tu: Dojazd na Tibidabo

  2. iza pisze:

   Witam czy bilet łączony kolej plus bus turistic można kupić na dwa dni? Czy jest coś taniej tak jak przy dwudniowym na sam bus turistic?

  3. Beata & Tomek pisze:

   Iza – autobus turystyczny w wersji 2 dni bez problemu, ale jak wygląda sprawa z biletem łączonym z pociagiem na 2 dni – nie wiemy 🙂

  4. Kasia pisze:

   Też właśnie planuję kupić bilet 2 dniowy na busa i też mi zależy na bilecie łączonym z Calella . Czy może wiadomo już coś na ten temat ?

  5. Beata & Tomek pisze:

   Póki co brak jeszcze rozkładów pociągów na sezon letni.
   Przypomnij się bliżej marca i sprawdzimy jak to wygląda 😉

 20. Pola pisze:

  Witam
  Czy orientujecie się, o której odjeżdża ostatni bus z Blanes do Lloret de Mar?

  1. Beata & Tomek pisze:

   21:00 – 21:20 😉

 21. pauli pisze:

  Witam
  Czy jest może rozpiska ile trwają przejazdy pomiędzy poszczególnymi przystankami?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Myślę, że jest to ciężkie do oszacowania w zależności od pory dnia i dnia tygodnia.
   Wszystko ze względu na ruch na ulicach.

 22. adrian pisze:

  Witam, w przyszłym tygodniu zaczynamy nasz (4 os. dorosłe + dziecko) pobyt w Pineda de Mar, mamy w planach pojechać na wycieczkę do Barcelony, Montserrat oraz Girony. Stąd pytanie jakie bilety najlepiej kupić. I w jaki sposób dostać się do tych miejsc:
  1) Camp Nou
  2) Akwarium Barcelona
  3) Sagrada Familia
  4) Park Guell
  5) Las Ramblas
  6) Montserrat
  7) Muzeum Salvadora Dali w Figueres

  Z góry dziękuję za odpowiedź:)

  1. Beata & Tomek pisze:

   Z tego co widzę na Barcelonę wystarczy wam jeden dzień.
   Na dojazd używacie T1- na IV strefę – kosztuje 35,25 euro.
   Wychodzi was lekko powyżej 3 euro za przejazd jednej osoby.

   Po przyjeździe do Barcelony na Plac Kataloński możecie zacząć od Rambli, następnie Oceanrium, a następnie przejechać do Sagrady. Spod Sagrady niebieska linia metra L5 bezpośrednio na Camp Nou – wysiadacie na Collblanc.

   Na dwa kursy do Barcelony wykorzystacie 2 bilety T-10 na IV strefę na wszystkie osoby.

   Do Figueres dojedziecie z Pinedy pociągiem regionalnym bezpośrednio. Koszt biletu jednorazowego to 7,7 euro.

   Na poruszanie się po mieście – bilet T-10 na I strefę. Pamiętaj, aby wejście do Sagrady zarezerwować wcześniej.

   Kolejnego dnia możecie przyjechać do Barcelony. Na Sants przesiadacie się na zieloną linię metra L3 i jedziecie na plac hiszpański. Tam zaczniecie swoją wycieczkę do Montserrat – szczegóły dojazdu tutaj – https://mybarcelona.pl/montserrat-dojazd-z-barcelony/

  2. adrian pisze:

   Dziękuję za pomoc:) Pozdrawiam:)

 23. Sylwia pisze:

  Witam, wyjeżdżam z córką 9-letnią na trzy dni do Barcelony. Lądujemy na El Prat. Chcemy pobyć też na plaży na Costa Brava. Nie ogarniam tych biletów … co najlepiej kupić, tak żeby potem wrócić na lotnisko przy powrocie i móc podróżować nawet do Mataro?! Bardzo proszę o pomoc … Sylwia

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj Sylwia,
   Polecamy zdecydowanie Hola Barcelona.
   Bez liczenia przejazdów, kupujecie wersję na interesującą was ilość dni.
   Z lotniska i na lotnisko wrócicie autobusem miejskim, pociągiem, a nawet metrem.

   Sami od jakiegoś czasu z nich korzystamy jak wybieramy się do Barcelony.

   Oczywiście podróżujesz na nich w ramach I strefy, więc cała Barcelona + sąsiednie miejscowości.
   Mataro jest w III strefie. Na tych biletach dojedziesz np. do Badalony czy Castelldefels.

 24. aneta pisze:

  Czy z Malgrat de mar mogę kupic bilet łączony na pociąg i Barcelona bus turistic?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Tak, zarówno w automacie Rodalies (pomarańczowy), jak i tradycyjnie w kasie.

 25. Darek pisze:

  Witam,
  Będziemy w Pineda de Mar – 3 osoby.
  Chcę kupić bilet 2-dniowy na autobus hop on hop off, bo się o wiele bardziej opłaca jak jednodniowy.
  Do Barcelony chcemy podjechać pociągiem.
  Tyle, że nie ma opcji łączonego biletu kolej+autobus na dwa dni.
  Co proponujecie?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Lepiej wyjdzie was 2 – dniowy autobus, a osobno bilety z Pinedy na Barcelony.

   Tym bardziej, że możecie kupić T-10 na IV strefę za 35,25 euro, co da wam 3,5 euro / osoba za przejazd w jedną stronę. 7 euro w dwie.
   2 razy łączony bilet na osobę to 2 x 30 euro = 60 euro.
   Przy dwudniowym autobusie 36 euro + 7 euro pociąg + 7 euro pociąg = 50 euro.

   Jak widać, bardziej opłaca się kupić dwudniowy bilet na autobus turystyczny, a do Barcelony kupować bilety na pociąg – najlepiej T-10 na IV strefę. W przypadku 3 osób wyjdzie was 12 przejazdów, więc na powrót ostatniego dnia musicie dokupić dwa bilety pojedyncze.

 26. Kasia pisze:

  Witam. Znalazłam w internecie 2 mapki busów. Jedna ma 3 linie tak jak piszecie zielona czerwona i niebieska, a druga mapka to tylko dwie linie zielona i czerwona. Która mapka jest aktualna?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Możliwe, że inne firma.
   Mapka która znajduje się u nas na stronie jest w 100 procentach aktualna.

 27. Aneta pisze:

  Witam
  Będąc w Santa Susanna chciałabym zwiedzić Barcelonę. Chciałabym skorzystać z kolejki do Barcelony, a potem z Bus Turist. Dziecko kończy 04.02.2020 12 lat. Czy ulga na dzieci jest do końca roku 2020, czy tylko do 04.02.2020?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj Aneta,
   Do 4 lutego. W przypadku wyjazdu wakacyjnego będzie je obowiązywać stawka dla dorosłego.

  2. Aneta pisze:

   Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

 28. Kasia pisze:

  W maju będziemy w Barcelonie już nie pierwszy raz. Ale mimo to ciągle ciężko mi się odnaleźć w tym pięknym wielkim mieście. Podpowiedz proszę które busy lepsze Bus Turistic czy City Tour?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Opisujemy we wpisie oraz polecam Barcelona Bus Turistic.

  2. Kasia pisze:

   Dziękuję.

 29. Katarzyna pisze:

  Czy 1,5 roczne dziecko też musi płacić za bilet? Znalazłam tylko informacje o zniżkach dla dzieci do 12 roku życia. Czy istnieje możliwość wzięcia do autobusu wózka?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Dzieci w takim wieku nie płacą w komunikacji ani w praktycznie każdej atrakcji.
   Oczywiście do autobusu turystycznego możesz zabrać wózek dla dziecka 🙂

 30. Piotr pisze:

  Witam, czy barcelona bus turistic jest zawieszony?
  nie można na stronie wpisać daty ani zakupić biletów.
  pozdrawiam Piotr

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj,
   Dokładnie tak, możliwe, że wróci dopiero od września, ale brak jeszcze komunikatu o dokładnej dacie wznowienia działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *