Barcelona Card to idealne rozwiązanie dla wszystkich planujących dużo zwiedzać w samej Barcelonie. Bezpłatne przejazdy oraz muzea to główny atut jej posiadania.

Postanowiliśmy opisać działanie Barcelona Card ze względu na ciekawe pytanie w komentarzach, które zamieścił Waldek. Karta wyjdzie z pewnością korzystnie cenowo dla osób, które swój pobyt w Barcelonie planują połączyć ze zwiedzaniem bardzo dużej ilości muzeów, które mamy do dyspozycji w stolicy Katalonii.

Dodatkowo proszę pamiętać o omijaniu często gigantycznych kolejek.

Główne atuty dla posiadacza Barcelona Card to:

 • bezpłatne przejazdy komunikacją miejską (działa jak karta Hola Barcelona);
 • bezpłatny przejazd metrem L9 z lotniska;
 • bezpłatne wstępu do wybranych muzeów;
 • procentowe zniżki na wiele atrakcji w samym mieście.

Pierwsza rzecz jest oczywista – w ramach posiadanej karty poruszamy się bezpłatnie autobusami oraz metrem. Dotyczy to również transportu z lotniska pociągiem Renfe. Barcelona Card działa również w linii metra z lotniska – L9.

Tu jednak odpowiadając na pytanie Waldka są wyjątki. Dotyczą kolejki na wzgórze Montjuic – Teleferic de Montuic oraz nocnych autobusów. Jest procentowa zniżki na np. wypożyczenie roweru.

Muzea i miejsca do zwiedzania, które obejmuje Barcelona Card można znaleźć tu – http://www.barcelonacard.com/en/what-included

Znajdują się tu oczywiście również atrakcje, gdzie posiadacze karty mogą liczyć na procentowe zniżki. Poza muzeami i restauracjami znajdją się tu m.in. kluby nocne, restauracje.

Ile kosztuje Barcelona Card?

Wszystko zależy od tego, na ile dni wykupujemy kartę. Aktualne ceny prezentują się następująco:

Cennik biletów zaktualizowany na 2024 rok.

Barcelona Card

Ilość dni Cena Cena dziecko (4 – 12 lat)
3 dni – 72h 55 euro 32 euro
4 dni – 96h 65 euro 42 euro
5 dni – 120h 77 euro 47 euro

Jak liczymy ważność karty?

Nazwy kart są mylące, gdyż w przeciwieństwie do Hola Barcelona, Barcelona Card jest ważna konkretną liczę dni, a nie godzin. Ważność karty nie zaczyna się z chwilą jej odebrania, a pierwszego użycia. Nie opłaca nam się tym samym rozpoczynanie używania karty np. po południu. Karta odbita pierwszy raz od 14:00 spowoduje, że ważność pierwszego dnia skończy się tego samego dnia o północy.

Karta jest ważna ciągiem, jej ważność biegnie od chwili jej pierwszego użycia.

Barcelona Card

Barcelona Card – gdzie kupić?

Kartę można kupić we wszystkich punktach informacji turystycznej w Barcelonie, w Casa Batlló, Oceanarium, El Corte Inglés oraz Poble Espanyol. Można również dokonać zakupu i opłacić kartę przez Internet. Okazując się elektronicznym voucherem trzeba ją jednak odebrać w punkcie Informacji Turystycznej na Lotnisku El Prat (T1 oraz T2) oraz Placu Katalońskim. Dzięki temu już z lotniska wykorzystując tą kartę będziemy mogli skorzystać z pociągu R2N czy metra L9S.

Zakup online

Zamówioną online kartę można anulować do dnia przed zaplanowanym użyciem. Specjalny voucher okazujemy na ekranie smartfona w punkcie informacji turystycznej na lotnisku El Prat oraz Placu Katalońskim.

Zobacz również

177 komentarzy. Zostaw komentarz

 • To w moim przypadku warto zaopatrzyć się w taką kartę zwłaszcza że do centrum jest około 17 km?

  Odpowiedz
  • Barcelona Card to hola Barcelona + zniżki do atrakcji oraz część darmowych wejść do niektórych z nich.
   Jeśli zależy wam na komfortowym przemieszczaniu się bez konieczności liczenia przejazdów oraz na rabatach do atrakcji Barcelony – warto 🙂

   Jeśli interesuje was sam transport, można zainteresować się tematem samej karty Hola Barcelona.

 • Cześć! 🙂 Mam pytanie odnośnie karty Barcelona Card, jak wygląda rezerwacja i zakup biletów na poszczególne atrakcje online, będąc posiadaczem w/w karty? Jest jakieś miejsce na podanie kodu czy numeru karty żeby został naliczony rabat? Czy nie da się kupić biletów online i możliwy jest zakup tylko na miejscu w kasach po okazaniu owej karty?
  Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź 😁😁😁😁 pozdrawiam Izabela

  Odpowiedz
  • Beata & Tomek
   16 kwietnia 2022 06:58

   Cześć!
   Dokładnie, do wielu atrakcji zakup na bazie Barcelona Card w kasach, ale część udostępnia swoje pole kupon promocyjny na stronie podczas rezerwacji.
   Taką całkowicie rezerwacją online może się pochwalić City Pass. Tak wszystkie atrakcje ze stałym rabatem 10% rezerwujesz na jednej stronie, nawet nie na pojedynczych stronach konkretnych atrakcji.

 • Cześć.
  Mam pytanie dotyczące karty Barcelona Card. Prosiłbym o doprecyzowanie. Znalazłem ( na jednym z portali) informację, iż karta działa w systemie dni kalendarzowych a nie w systemie 24 godzinnym.
  Czy kupując kartę na 5 dni ( przylatuję 28.04.2022 godz. 17.00 a wylatuję 03.05.2022 godz. 9.00) wystarczy ona na cały okres pobytu ( od startu z lotniska do przyjazdu na lotnisko)? Dziękuję za wyjaśnienie. Pozdrawiam. Piotr

  Odpowiedz
  • Cześć Piotr,
   W karcie Barcelona Card wykorzystuje się jako przejazdy rolę karty Hola Barcelona.
   Z tego względu ważność na bilety komunikacji miejskiej jest liczna godzinowo, a nie w pełnych dniach. Jeśli odbijesz ją pierwszy raz wieczorem 28.04, to wersji 5 – dniowej będzie ważna do 03.05 do wieczora.

 • Dzień dobry,
  Mam pytanie dotyczące tego co dokładnie wchodzi w skład karty Hola Barcelona (wiem, że są to linie L metra, autobusy -z samymi numerami lub dodatkowo literą H,D, lub V, tramwaje T, i kolej R, S oraz kolejka Montjuic. Nie są ujęte natomiast linie nocne oraz Aerobus). BAle my będziemy mieszkać w Sant Joan Despi i Google maps sugerują mi komunikację z centrum E30. Znalazłam już w necie informację, że jest to autobus obsługiwany przez Baixbus ale nigdzie nie mogę znaleźć info czy tego typu autobusy są również ujęte w karcie? I drugie pytanie- czy mieszkając w Sant Joan Despi i mając wykupioną kartę Hola Barcelona mogę założyć, ze będziemy mogli że spokojem przemieszczać się wszystkimi środkami transportu? Boję się po prostu, że „po drodze” okaże się, że poza autobusami Baixbus jeżdżą inne, niewchodzące w skład karty…?
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za super bloga pełnego przydatnych informacji 😀

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,
   To czy dany przewoźnik akceptuje zintegrowane bilety na komunikację można znaleźć na stronie danego przewoźnika. Tak jest w przypadku Baixbus czy popularnego Sagales, który akceptuje na swoich pokładach zintegrowane bilety.

   Z Sant Joan Despi bardzo wygodnie można dostać się również pociągiem R4 gdyż jeździ co kilka, kilkanaście minut! Czas przejazdu na Barcelona-Sants to tylko 12 minut i tutaj również zadziałają zintegrowane bilety, w tym oczywiście Hola Barcelona.

 • Hej, my będziemy mieszkać w Blanes (strefa 6), czy na jakąś część podróży R1 zadziała nam karta??

  Odpowiedz
  • Hej,
   Nie, nie pomoże wam w obniżeniu ceny przejazdu z Blanes do Barcelony.

 • Cześć, mam pytanie techniczne.
  Czy na El Prat na hali przylotów informacja turystyczna gdzie mozna zwalidowac karty jest przed czy po odbiorze bagaży? Przylatuję wcześnie i na ta 8.30 przyjdzie poczekać, jeśli punkt jest przed bagażami to tak czy tak będę musiała go minąć i wyjść z lotniska bez walidacji karty kupionej on-line. Pierwszy raz tam ląduję i nie mam wyobrażenia jak to lotnisko wygląda. Z góry dzięki za informacje. Bardzo pomocna ta Wasza strona 🙂

  Odpowiedz
  • Cześć, dzięki Ola za miłe słowa.
   Informacja turystyczna jest po odebraniu bagażu. Znajduje się po prostu w hali przylotów w miejscu ogólnodostępnym dla każdego 🙂

 • Cześć, mam pytanie dotyczące daty. Zamawiając kartę przez internet muszę określić datę. Będę używać karty od 16 lipca przez pięć dni. Jednak przylatuję na El Prat 10 lipca i tylko wtedy mogę odebrać kartę na lotnisku (jadę do innego miasta na kilka dni a potem przyjeżdżam do Barcelony właśnie 16 lipca i będę potrzebować karty na metro). Zatem kupując kartę mam zaznaczyć datę początkową 16 lipca? I czy mogę odebrać 10 lipca a ważna będzie dopiero przy pierwszym użyciu? (Mam nadzieję że to w miarę jasne)

  Odpowiedz
  • Cześć Joanna,
   Dokładnie, kartę odbierzesz wcześniej, ale w formularzu możesz zaznaczyć 16.07.
   Jej okres działania i tak uruchomi się dopiero po pierwszym użyciu, czyli właśnie 16.07.

 • Czy na tej karcie mogę dojechać pociągiem R1 do i z Premia de Mar?

  Odpowiedz
  • Beata & Tomek
   22 lipca 2022 10:55

   Nie, Premia znajduje się w II strefie stąd trzeba będzie kupić bilet jednorazowy.

 • Cześć! Dzięki za zebranie tych informacji. Mam jedno pytanie – wiecie może w jakich godzinach można odebrać kartę na lotnisku El Prat?

  Odpowiedz
  • Cześć,
   W godzinach pracy informacji turystycznej – od 08:30 do 20:30.
   Punkty informacji turystycznej znajdują się zarówno na T1 jak i T2.

 • Cześć! Po pierwsze ogromny szacun i podziękowania za pracę którą wkładacie w tę stronę! Nie ma lepszego źródła informacji o Barcelonie 🙂
  Kalkulujemy właśnie opłacalność zakupienia Barcelona Card. Czy potraficie powiedzieć co oznaczają kolory niebieski i czerwony zniżek przy muzeach do których obowiązują w ramach posiadania Barcelona Card? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Odpowiedz
  • Cześć Michał,
   Dzięki za słowa na wstępie, mobilizuje do roboty 🙂
   Czerwona cena to zniżki dla posiadaczy dwudniowej wersji (Express).
   Niebieska dla pozostałych wariantów 🙂

 • Zakupiłam Kartę Barcelona Card online, ląduje po godz. 21.00 gdzie mogę odebrać kartę.

  Odpowiedz
  • Biura informacji turystycznej pracują d0 20:30, więc Barcelona Card odbierzesz dopiero kolejnego dnia.
   Biur jest kilka w różnych miejscach – m.in. plac kataloński, katedra w Barcelonie czy Estacio Nord.

 • Cześć, mam pytanko dotyczące Karty Barcelona a mianowicie dwa pytania 🙂 1. Czy jak kupujemy 4 bilety mąż ja syn i moja siostra to czy jedna osoba może odebrać bilety sama czy każdy musi być? 2. Muzea są za darmo ale np przez internet nie ma już wolnych wejść w dniach kiedy chcemy przyjechać czy w takim razie wejdziemy za darmo kiedy chcemy bo mamy tą kartę czy nie wejdziemy w ogóle bo przez neta nie ma wolnych rezerwacji? Dziękuję i pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Cześć Paulina,
   Karty może odebrać jedna osoba zwłaszcza, jeśli wszystkie są kupowane jednocześnie. Zresztą jeśli nawet będą kupowane osobno, to można podejść z czterema voucherami i karty zostaną wydane.

   Jeśli chodzi o wstępy, to część atrakcji wymaga wcześniejszej rezerwacji. Np. w La Pedrze musicie i tak podejść d kasy i kupić bilet na wybrany dzień i godzinę, ale zdarza się, że dla posiadaczy kart bilety sprzedają od ręki z natychmiastowym wejściem.

   Z miejscami gdzie jest darmowy wstęp do Barcelona Card, nie ma żadnego problemu.

 • Wielkie dzięki za informacje, których udzielacie nt Barcelony.
  Czy jeśli mój samolot planowo ląduje około 21, to nie odbiorę biletu w punkcie informacji, ale do miasta muszę dojechać, Pytanie brzmi, czy na bilecie Barcelona card lub Hola Barcelona będę mogła przy zachowaniu czasu ważności karty skorzystać z niej jako dojazd do lotniska po zakończeniu pobytu w mieście?

  Odpowiedz
  • Tak, wszystko zależy w jakiej opcji czasowej kupujesz kartę.
   Tak naprawdę Hola Barcelona zaczyna się liczyć dopiero od momentu pierwszego skasowania, więc jeśli kolejnego dnia na tej karcie dokonasz pierwszego przejazdu, od tego momentu liczy ci się wykupiony czas.
   Jeśli się zazębi z godziną Twojego powrotu, na tej karcie dojedziesz na lotnisko autobusem linii 46, pociągiem R2N oraz metrem L9S (nie musisz kupować dodatkowego biletu na metro na lotnisko).

   Jedynie osobną usługą jest Aerobus i tu nie działa nawet Hola Barcelona.

 • Cześć, dziś wylatujemy do Barcelony. Wasza stronka jest bardzo przydatna, po prostu świetna.
  Dzięki!

  Odpowiedz
 • Cześć
  W marcu mamy zaplanowany pobyt w Barcelonie – 4 dni (4 osoby dorosłe) – mamy zarezerwowany apartament przy ulicy Concell de Cent – czyli centrum Barcelony – czy w takim razie rekomendujecie mi zakup kart Hola Barcelona (koszt kart to 600 zł na 4 dni) – do wszystkich miejsc które chcemy zwiedzić to maks. 40 min pieszo.
  Koszt taxi z lotniska do centrum to 30 Euro i powrotna nocna taxi 40 Euro – suma 70 Euro – proszę o Waszą opinie.

  Odpowiedz
  • Cześć,
   To już indywidualna sprawa.
   Hola wygodna, ale oczywiście jeśli lubicie dużo chodzić, na kilka dni w Barcelonie być może wystarczy wam po bilecie T-Casual (1o przejazdów).
   Co ważne, dojedziecie na nim do centrum z lotniska pociągiem R2N. Także pod kątem waszych preferencji może to być ciekawa alternatywa.

 • Mam pytanie o Barcelona Card Family. Wstęp darmowy obejmuje m.in. park Tibidabo. Czy dojazd na Tibidabo również (Funicular i TibiBus)? Nie mogę się tego doszukać.

  Odpowiedz
  • Cześć,
   W ramach Barcelona Family Card na transport publiczny otrzymujecie kartę Hola Barcelona, a ona nie obejmuje funicolare – chyba, że jedziecie lekko na około, czym piszemy we wpisie Dojazd na Tibidabo.

   Mając jednak wstęp do parku, możecie faktycznie bezpłatnie jechać TibiBusem. Jeśli ruszacie z Plaça Kennedy, bezpłatny voucher pobierzecie z oficjalnego sklepu parku – Passeig Sant Gervasi, 36.

 • Dziękuję za poprzednia odpowiedź 🙂
  Mam jeszcze jedno pytanie dot. Family Card. Jak wygląda zakup biletów do miejsc gdzie obowiązuje rezerwacja na dany dzień i godzinę (np. Aquarium). Czy tylko podchodzimy do kasy i od razu wchodzimy? Obowiązuje to Fast-track entry?

  Odpowiedz
  • Jeśli chodzi o atrakcje, które obejmuje darmowe wejście na podstawie tej karty, jak właśnie Aquarium, po prostu wchodzisz bezpośrednio. W punkcie kontroli biletów odbijasz swoją kartę, czyli meldujesz się do kolejek np. dla osób z rezerwacją internetową. Wtedy nie interesują cię godziny wstępów i wchodzisz kiedy chcesz.

 • Cześć.
  Wchodząc na stronę muzeum, klikam na bilety i muszę wybrać datę i godzinę przybycia aby przejść do płatności. Czyli jak rozumiem w ten sposób rezerwuję sobie termin odwiedzenia danego miejsca. W opcjach płatności nie ma „karta barcelona”. Prośba o informację w jaki sposób zatem skorzystać z karty i czy będąc jej posiadaczem muszę rezerwować termin wizyty?

  Odpowiedz
  • Cześć,
   A o jakim muzeum mówisz?
   Bo w większości miejsc gdzie można wejść na podstawie Barcelona Card nie trzeba rezerwować terminów.

 • Odpowiedz
  • Na Barcelona Card nie ma bezpłatnego wstępu d Museo de la Cera.
   Jest zniżka 20%.
   Aby ją zrealizować, idziesz do kasy i wchodzisz od ręki 🙂

 • Tomek ja piszę o muzeum figur woskowych..

  Odpowiedz
  • Ja piszę dokładnie o tym samym 🙂
   W muzeum figur woskowych posiadając Barcelona Card masz 20% rabatu na wstęp.
   Bilet z tym rabatem kupisz w kasie muzeum.

 • Jest jeszcze coś takiego jak rodzinna karta Barcelony https://bcnshop.barcelonaturisme.com/shopv3/en/product/27675/barcelona-card-family.html
  i tam muzeum figur woskowych wymienione jest jako darmowe. Może to o tą kartę chodziło?

  Odpowiedz
  • Dzięki Kinga,
   Dokładnie, skrojona jest pod kątem atrakcji dla dzieci.
   Postaram się ją jak najszybciej opisać na stronie.

 • Witajcie, poszukuje informacji która karta bardziej sie opłata przy zwiedzaniu Barcelony (dodam, że bedę mieszkac w okolicy Pl. Katalońskiego) więc nie będę zbytnio podróżować komunikacja (chyba?). Znalazłam oprócz Barcelona Card jeszcze City Go. Czy możecie mi pomóc w wyborze bo nie wiem, która bardziej sie opłaca.
  z góry dziekuje
  Anna

  Odpowiedz
  • Hej,
   To bardzo indywidualna sprawa.
   Wszystko zależy od preferencji, zwiedzanych obiektów etc.
   Jeśli nie będziesz specjalnie korzystać z komunikacji, to odpuściłbym sobie Barcelona Card na rzecz City Pass. Wszystko dlatego, że w tym drugim są dwie kluczowe atrakcje w mieście, a dodatkowo 10% na pozostałe atrakcje.

   Dzęki temu kupując drogie wstępy np. do La Pedrera, Casa Batllo etc można trochę zaoszczędzić.

 • Witam, czy kupiując kartę Barcelona Card mogę jeździć autobusem L95? Mam nocleg obok lotniska o nazwie Camping 3 Estrellas. Znajduje się on obok miejscowości Castelldefels. Dodam że nocleg jest w 1 strefie.
  Z góry dziękuje za odpowiedź.
  Jakub

  Odpowiedz
  • Hej,
   Nie, dlatego, że w ramach Barcelona Card na komunikacje miejską dostajesz Hola Barcelona. Ona działa w pociągu, ale nie będzie działać na ten konkretny autobus.

 • Witam. Chciałam dopytać:
  1. Czy mogę kupić bilet do muzeum online z wykorzystaniem jednocześnie zniżki Barcelona Card?
  2. Czy kupując bilet do muzeum na miejscu z Barcelona Card wejdę od razu, czy będę musiała czekać na wolną godzinę, np. do Sagrada Familia?

  Odpowiedz
  • Witaj Agnieszka,
   1) Nie, takie bilety kupisz na miejscu.
   2) Tak, bilety kupowana na miejscu ze zniżką „Barcelona Card” mają priorytet i wchodzisz w zasadzie z marszu. Sagrady Familii nie ma w ramach Barcelona Card, podobnie jak Park Guell.

  • Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiscie, dopiero teraz zorientowałam się, że nie ma Sagrada Familii. Jestem już tak skołowana tą karuzelą różnych kart, trudno się połapać w szczegółach i chyba w końcu nie wybiorę żadnej. 😄

  • Bardzo często się tak kończy 🙂
   Zawsze uważam, że wielość wyboru jest dla nas niekorzystna 🙂

 • Czy karta Hola Barcelona obejmuje też wjazd tą czerwoną zabytkowa kolejką na Montjuic? (tak by wynikało z opisu).

  Odpowiedz
  • Nie, dotyczy to funicolare, ale tu chodzi o kolejkę szynową ze stacji Paral-lel.
   Zarówno Aeri del Port jak i Teleferic to całkowicie osobne usługi i nie obejmują tego żadne karty.

 • Przy rezerwacji Barcelona Card trzeba podać miejsce odbioru. Samolot przylatuje ok, godz 19.00 w sobotę i chciałbym odebrać karty na lotnisku, ale gdyby było opóźnienie to może być problem ( punkt czynny do 20.30) . Czy można zmienić punkt odbioru na bieżąco on line?

  Odpowiedz
  • Po zakupie karty można zwrotnie odpisywać serwis i nie powinno być z tym żadnego problemu.

 • Cześć,

  Czy zalecacie zakup Barcelona Card pod linkiem zamieszczonym w artykule? Pytam bo ja chciałbym skorzystać ze strony https://www.bcn.travel/tours/barcelona-card/ gdzie za za 3 osoby dorosłe i jedno dziecko zapłacę 250,20 Euro nie zaś 278 Euro jak pod linkiem w artykule. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Cześć,
   To agencja z samej Barcelony, mają na stronie zniżkę 10% na zakup tych biletów, podobnie jak Barcelona Tourisme – oficjalna agencja turystyczna.
   Tiqets nie ma tej zniżki, bo to pośrednik, a link na naszej stronie to link referujące – do nas wpada część prowizji.

 • Witam, czy ma ktoś może pomysł w jaki sposób i gdzie należy wpisać kod groupona na Barca Immercive Tour? Z góry dziękuję za podpowiedź 🙂

  Odpowiedz
  • Witaj,
   Nie pamiętam czy kupony realizuje się na oficjalnej stronie Barcy, czy w linku przesłanym przez Groupon. Sprawdź w instrukcji Groupona.

 • Zastanawiam się nad zakupem Barcelona CARD EXPRESS, czy dla dziecka 2+ też jest wymagana czy może jeździć za darmo mając dokument tożsamości?

  Odpowiedz
  • Jeśli dziecko ma 2 lata, jeździ wszystkim bezpłatnie i wchodzi wszędzie bezpłatnie 🙂

 • Witam,
  na początek moje wielkie uznanie za wkład pracy i czasu w prowadzenie strony MyBarcelona.
  W połowie kwietnia wybieramy się z mężem do Lloret de Mar na 10 dni. Lądujemy w Girona. Naszym celem jest zwiedzenie Barcelony oraz innych ciekawych miejsc Costa Brava. Zastanawiam się nad transportem publicznym i potrzebuje pomocy w wybraniu najbardziej korzystnej opcji przy zakupie biletów dla 2 osób uwzględniając również transport z i na lotnisko Girona.

  Odpowiedz
  • Witam,
   Niestety nie da się tego połączyć, bo na dojazd z lotniska do Lloret, na połączenie z Lloret do Barcelony i z powrotem trzeba będzie kupować osobne, pojedyncze bilety.
   Pozostaje kwestia biletów w samej Barcelonie, ale jeśli będą to jednorazowe wypady z wybrzeża, to w samy mieście bilety T-Casual czy T-Familiar w zupełności wystarczą 🙂

 • Wybieramy się z mężem do Barcelony w czerwcu. Czy osoby niepełnosprawne na podstawie legitymacji mają zniżki 1)przy zakupie biletów komunikacji miejskiej 2)przy zakupie biletów do muzeów.

  Odpowiedz
  • Przy biletach komunikacji miejskiej nie – to dotyczy rezydentów.
   Natomiast w wielu muzeach i atrakcjach takie zniżki występują i są podane w cennikach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz i Beata Filak

MyBarcelona.pl Team