El Prat lotnisko

Dojazd z lotniska

El Prat to główne lotnisko Barcelony, choć tanie linie lądują bądź często lądowały na okolicznych w Gironie czy Reuss. Lotnisko jest duże, jednak bardzo dobrze oznakowane. Po wylądowaniu przemierzamy łącznie jakieś 800 metrów by znaleźć się w miejscu, w którym odbieramy bagaże.

Po drodze liczne sklepy i restauracje, a także ruchome chodniki, którymi można się wspomóc poruszając się po terminalu.Odbierając bagaż nie sposób nie zauważyć punktu informacji turystycznej. Jej pracownicy pracują na pełnych obrotach – można tam uzyskać wyczerpujące informacje o wszystkim co dotyczy Barcelony. Pomogą w rezerwacjach, noclegach, udzielą informacji o wszystkich atrakcjach. Można tu również kupić bilety komunikacji publicznej, choć poszukiwanego przez nas biletu T-10 akurat nie było (więcej o komunikacji publicznej w Barcelonie piszemy tu – Komunikacja miejska – bilety).

Pobraliśmy po prostu darmowe mapki miasta i ruszyliśmy na zewnątrz.

Z lotniska można wydostać się:

 • jedną z licznych taksówek – cena ok. 29 euro w ciągu dnia za dowiezienie w wybrane miejsce w Barcelonie. Wieczorami w weekendy trzeba się liczyć z wydatkiem m.in. 40 euro.
 • Transport-Barcelona.pl – Polecamy polską firmę, obsługującą wszystkie lotniska w Barcelonie: El Prat, Girona, Reus. Odbierają z lotniska i podwożą pod wskazany adres. Posiadają konkurencyjne ceny pomiędzy taxi a komunikacją miejską, bez zbędnych kosztów i przesiadek. Po odebraniu bagażu dzwonicie do kierowcy, który czeka przed głównym wejściem i kieruje Was dalej. Numer dostajecie po wcześniejszej rezerwacji na stronie. Firma realizuje transport bez względu na czas i godzinę. Podczas podróży służą wieloma cennymi wskazówkami. Pomocni, uczciwi, polscy kierowcy szybko i bezpiecznie dowiozą Was do celu. Istnieje możliwość rezerwacji indywidualnego transportu do każdego punktu na wybrzeżu Costa Brava.

transport-barcelona

 • Aero Busem – odjeżdżają bezpośrednio spod terminalu lotniska i dojeżdżają do Place Catalunya (centrum miasta). Kursują co ok. 5 minut! Bilety kupujemy w automatach, które znajdują się bezpośrednio na przystankach. Uwaga – z informacji na stronie przewoźnika wynika, że w automatach kupimy zapłacimy za bilety tylko kartą kredytową Visa bądź Mastercard. Można również wcześniej kupić bilet online na stronie przewoźnika oraz u kierowcy. W przypadku płacenia w autobusie pasażerowie są proszeni o odliczoną kwotę bądź nominał maksymalnie do 20 euro. Przejazd jednak nie jest tani – bilet na Aero Bus kosztuje 5,9 euro. Aerobusem można podróżować w cenie posiadając Barcelona City Pass.

Aerobus Barcelona - cena

 • Metro – w lutym 2016 roku otwarto stacje metra linii L9 przy terminalu T1 oraz T2 na lotnisku El Prat, dzięki czemu również w ten sposób dostaniemy się do miasta (polecamy skorzystanie z aktualnej mapki barcelońskiego metra). Tu jednak nie obowiązują pojedyncze bilety czy bilety T-10 – należy wykupić specjalny bilet za 4,5 euro w specjalnych automatach znajdujących się na stacjach. Z metra można skorzystać w cenie posiadając kartę Hola BCN!

image_gallery

 • pociąg Renfe R2 – najtańszy środek komunikacji, dlatego, że przejazd nim odbywa się w ramach biletów komunikacji miejskiej. Dlatego my również postanowiliśmy wypróbować lokalne PKP. W tym celu należy dojść do kładki, która znajduje się przy terminalu T1. Z naszego T2 mieliśmy zatem do pokonania jakieś 150 metrów. Bilety można kupić w automatach bezpośrednio na peronie, jednak z racji tego, że pociąg stał już gotowy do odjazdu, kupiliśmy tradycyjnie w kasie. Nie kupujcie biletu jednokrotnego przejazdu! Jego cena to 2 euro – lepiej zainwestować w bilety wielodniowe, ale my nabardziej rekomendujemy bilet T10 – dlaczego? Wyczerpująco opisujemy to w dziale Komunikacja miejska – bilety. Pociągi średnio odjeżdżają co 30 minut, czas transferu do centrum miasta to ok. 25 minut. Schemat kursowania linii, przystanki oraz miejsca, gdzie można przesiąść się na metro – http://www.gencat.cat/rodalies/planol_en.htm.Szczegółowa instrukcja oraz film we wpisieLotnisko El Prat – dojście na pociąg R2N i zakup biletu.

Renfe

 • Autobus – odjeżdża spod terminalu T2. Podobnie jak w Renfe, można się posługiwać biletami komunikacji miejskiej – jednorazowe bądź wielokrotnego przejazdu. W ciągu dnia obsługuje to linia numer 46. Dojeżdża do Pl. Espanya. Stamtąd bez problemu przesiądziemy się np. na metro i dostaniemy się w wybraną część miasta. Z tego co można sprawdzić na rozkładzie, jeździ co ok. 15 – 20 minut. Czas przejazdu to ok. 20 minut. Szczegółowe rozkłady jazdy można znaleźć na tmb.cat – jest wersja anglojęzyczna.
  W nocy połączenie między placem katalońskim, a lotniskiem obsługuje linia N17, N18 oraz N16. UWAGA – linia obsługiwana nie przez TMB, a AMB (Area Metropolitana de Barcelona). Obowiązują tu bilety jednokrotnego przejazdu oraz bilety T-10, ale nie działa karta Hola BCN! oraz Barcelona Card tourist pass. N17 startuje z terminala 1, ale pozostałem dwie linie jadą przez Terminal 2. Cena pojedynczego biletu to 2,20 euro.

264 odpowiedzi do «Dojazd z lotniska»

 1. e napisał(a):

  Witam,
  4.05 o godz.23:00 lądujemy (2 osoby) w Barcelonie – El Prat i musimy się dostać do Lloret de Mar.
  Taxówki odpadają… Czy są inne środki transportu o tej godzinie, komunikacja itd…?
  Dziękuje i pozdrawiam 🙂

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Godzina z gatunku ciężkich 🙂
   Spróbujcie jeszcze na transport-barcelona.pl – być może ktoś jeszcze poza wami będzie udawał się z waszego samolotu w tym kierunku.

 2. Mario napisał(a):

  Witam,
  Lądujemy w BCN 3 Kwietnia o 23:15. Jak najlepiej dostać się pod Sagrade Familie (tam mamy apartament). Zwykłe metro (nie z lotniska) kursuje do północy, więc nie ma szans się załapać na nie. Jest jakiś autobus nocny?

  Dzięki z góry!

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   N17. Autobusem dojedziecie do placu katalońskiego, a tam przesiadacie się na linię N1. Autobus N1 z placu katalońskiego odjeżdża co 20 minut.

 3. Wanda napisał(a):

  Gdzie można kupić bilet na autobus turystyczny po Barcelonie, chodzi mi o linie czerwoną lub niebieską.
  Czy można wysiadać i wsiadać do autobusu w rożnych miejscach miasta na ten sam bilet?

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Tak, to jest duża zaleta tego autobusu.
   Szczegóły oraz rezerwacja biletów: https://mybarcelona.pl/barcelona-bus-turistic/

 4. Magda napisał(a):

  Witam,
  Muszę się dostać z lotniska w Barcelonie do Lloret de Mar. Czy z tego lotniska kursuje pociąg do Blanes? Wiem, że w Blanes mogę się przesiąść na autobus do Lloret.

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Dokładnie, musisz dojechać do Blanes. Najlepiej zatem jechać pociągiem z lotniska na Sants, a tam kupuj bilet do Blanes. Linia R1 z Sants jeździ dokładnie co 30 minut.

   1. Magda napisał(a):

    Dziękuję 😁

  2. Zbyniu napisał(a):

   Ale zdaje mi się, że można dojechać do Blanes autobusem 603 /terminal T1 i T2/ oraz od 28 kwietnia br. nr 614.

   1. Beata & Tomek napisał(a):

    Masz rację.
    Linie obsługuje firma Sagales.
    Z tego co widzę przejazd do Blanes 11,20 euro.

 5. Kasia napisał(a):

  Przyjeżdżamy z dziećmi do Barcelony w maju. Wykupiłam już kilkudniowe bilety komunikacji miejskiej Hola Bcn. Czy na tych biletach dojadę z lotniska do centrum? jeśli tak to czym? Dziękuje 🙂

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Jak najbardziej 🙂
   Oczywiście nie Aerobusem, ale Hola BCN obejmują pociąg – Renfe, a także metro z lotniska!
   Kierujcie się zatem w stronę przystanku metra i pociągu które są obok siebie – https://mybarcelona.pl/lotnisko-el-prat-dojscie-na-pociag-r2n-i-zakup-biletu/

   Voucher, który otrzymaliście mailem należy wymienić na stacji na właściwy bilet.

 6. HANIA napisał(a):

  Jak w nocy dostać się z placu katalońskiego do hotelu Travelodge Poblenou?

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Nocna linia N6. Odjeżdża co 20 minut i jedzie prosto pod hotel! Nazwa przystanku to Llull – Llacuna, numer 1273.

 7. Jacek napisał(a):

  Poszukuję 2 osób do taksówki z El Prat – Centrum, 29.04.18

  Przylot z Warszawy 23.45 Ryanair, lot 6945.

  Cena za transport 8€ za osobę + 5€ za podwózkę w 2 różne miejsca.

  My swoje mamy w okolicach Metra Lesseps.

 8. SweetCynamon napisał(a):

  Witam, ląduje 17.04.2018 r. ok. g.19.30 na El Prat. Jak mogę się dostać do Santa Susanna? Później 25.04.2018 r z powrotem na lotnisko? Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki.

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Dojedź sobie pociągiem z lotniska na Sants – główny dworzec kolejowy.
   Stamtąd co 30 minut jeździ linia R1.
   Szczegóły: https://mybarcelona.pl/costa-brava-barcelony/

 9. SweetCynamon napisał(a):

  Dziękuję bardzo:-)

 10. Krzysztof napisał(a):

  Czy linie N16 i N18 z lotniska dowiozą na Pl. Kataloński?

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Jasne, obie dojeżdżają na plac kataloński.

 11. Adam napisał(a):

  Ląduje na El Prat 16.04 o 21:10 muszę się dostać do B&B Hotel Mollet – jest to w Zone2.
  Następnie we wtorek muszę się dostać do Fira Barcelona i powrót do Hotelu. W środę znowu z hotelu do Fira i z Fira na lotnisko.

  czyli:
  Lotnisko – Hotel – poniedziałek
  Hotel – Fira – wtorek
  Fira – Hotel – wtorek
  Hotel – Fira – środa
  Fira – Lotnisko – środa

  Czy na wszystkie przejazdy starczy mi bilet T-10 (2 strefy) czy może lepiej kupić Hola Barcelona na 48 h?
  Z góry dziękuję za pomoc 🙂

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Do Mollet dostaniesz się bezpośrednio pociągiem z lotniska R2N i nim później możesz jeździć do miasta. Jeżdżą co 30 minut.

   T-10 powinna spokojnie ci starczyć pod warunkiem, że będziesz kursował tylko na tej trasie i nie będziesz nigdzie przemieszczać się dodatkowo po Barcelonie.

   Hola Barcelona jest owszem mega wygodna ale pamiętaj, że działa w I strefie.

   1. Adam napisał(a):

    Dziękuję bardzo za szybkie info! Pozdrawiam:)

 12. Wiktoria napisał(a):

  Witam
  Planowany przylot w El Prat o 23:00 w sobotę 14 kwietnia. Jak możemy dostać się pod dany adres – Avenida Meridiana, 151, Sant Martí, 08026 Barcelona?
  Dziękuję z góry za odpowiedź i pomoc.

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Ostatni pociąg z lotniska macie o 23:38.
   Jeśli zdążycie, to kupujecie T-10, wsiadacie do pociągu i jedziecie nim na El Clot. Stamtąd macie 200 metrów pod wskazany adres.

   Jeśli jednak macie bagaż rejestrowany i mała szansa na ostatni pociąg – możecie jechać chociażby nocnym. Wysiadacie na placu katalońskim, a stamtąd linia L1 na stację metra El Clot.

   Metro w sobotę jeździ przez całą noc 🙂

   1. Wiktoria napisał(a):

    Dziękuję bardzo 🙂

 13. Julita napisał(a):

  Witam,
  Przylatujemy 26.04. na lotnisko w Gironie ok. 23:00. Jak najlepiej poza transport-barcelona.pl/ dostać się do centrum Barcelony, jakie są możliwości oraz jaki to koszt (hostel: Fontanella Via Laietana 71, Ciutat Vella).

  Czy karta Hola BCN obejmuje również przejazdy nocne? Nigdzie nie mogę się tego doszukać:( Gdzie można zrealizować voucher poza dwoma lokalizacjami wskazanymi na stronie: Turisme de Barcelona – Biuro Informacji Turystycznej: Plaça de Catalunya, 17-piwnica. Lotnisko w Barcelonie: Terminal 1 i 2.

  Ogromna prośba o wsparcie:)

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Wsparcie śpieszy na ratunek.

   Hola BCN nie działa na nocne autobusy, ale działa np. T-10.
   Voucher na Kartę wymienisz na placu katalońskim, punktach informacji turystycznej, w tym również na lotnisku. Na El Prat informacja turystyczna jest otwarta do 20:30.

   Kartę możesz zarezerwować na na naszej stronie – https://mybarcelona.pl/karty-hola-bcn/

   Za 16 euro możesz jechać z lotniska w Gironie z firmą Sagales. Autobusy jeżdżą również o 00:00 i 00:30 – http://www.sagales.com/en/trip/17/transfer-girona-airport-barcelona-centre

   Bilet kupowany od razu w dwie strony wychodzi taniej – 25 euro.

   Przejazdy są dopasowane do rozkładów Ryanair, więc w razie małego opóźnienia, z pewnością czekają. Docelowo dojedziecie na Barcelona Nord.

   1. Julita napisał(a):

    Dziękuję serdecznie:)

 14. Ali napisał(a):

  Witam
  Dzisiaj lądujemy na lotnisku El Prat o godzinie 23:45 i potrzebujemy dostać się do hotelu The Gates Diagonal Barcelona (Avenida Diagonal, 205, 08018 Barcelona).
  Dodam, że taxi wolelibyśmy uniknąć a transport-barcelona.pl niestety nie mają wolnych kierowców i odmówili nam transportu. Bardzo proszę o pomoc.

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Pozostają wam autobusy nocne – piszemy o nich w komentowanym wpisie. Jeżdżą bardzo często, pojedynczy bilet kosztuje 2,20 euro.

   Dojedziecie do placu katalońskiego. Po jego wschodniej stronie macie przystanek Ronda Sant Pere – możecie nawigować się na mapach Google. Z niego odjeżdża autobus nocny linii N7 – jedzie centralnie pod wasz hotel. Kursuje co 20 minut.

 15. hola napisał(a):

  Hej! Czy 16.04 po godzinie 19 odjeżdża jakiś pociąg z Barcelony do Salou? Pomocy, bo już mi ręce opadają i włącza mi się panika. I jak z lotniska El-Prat dojechać komunikacją miejską w okolice Camp Nou? Z góry dziękuję 🙂

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Odjeżdża. 19:30 Talgo. Koszt: 13,90 euro.
   Jeśli zależy ci na okolicach Camp Nou, to albo pociągiem na Sants i przesiadka na niebieską linię metra bądź przejazd bezpośrednio z lotniska metrem. Wtedy wysiadasz bezpośrednio na stacji Collblanc.

   Pamiętaj, że na linię metra z lotniska obowiązują osobne bilety, ale działa karta Hola BCN.

 16. kermit napisał(a):

  Na stronie Renfe przy kupnie biletu wyskakuje cena 13 euro i ‘klasa: Turysta’. W innej klasie bilet kosztuje już prawie 19 euro. O co chodzi z tą klasą i czy trzeba mieć jakąś specjalną kartę czy coś takiego? Co po prostu uprawnia mnie do tego tańszego biletu jako turysta.

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Nie potrzebujesz do tego żadnej specjalnej karty.
   Klasa turystyczna to po prostu rodzaj klasy – odpowiednik naszej drugiej klasy.

 17. Ania M napisał(a):

  Hej.
  Świetna stronka, Gratuluję!

  Mogę prosić Cię o pomoc w ustaleni transportu do Castelldefels?
  Ląduję w niedzielę 15.04 br na El Prat, Terminal T2. Będę z dzieckiem 3,5 rocznym, więc chciałabym to sprawnie zorganizować. Dodam, że “Polski Transport Barcelona” niestety nie ma już wolnych busików dla nas. Jest nas 4 osoby + dziecko.
  Będę bardzo wdzięczna za radę 🙂

  1. Ania M napisał(a):

   Dodam, że wolałabym ominąć opcję taxi 😉
   Wynajem auta tez nie bardzo wchodzi w grę, bo ceny za fotelik samochodowy za 1 dzień też nie sa zbyt ciekawe…
   Transport miejski wchodzi w grę jak najbardziej. Ale nie mogę znaleźć żadnego połączenia np pociągiem do Castelldefels… 🙁

   1. Beata & Tomek napisał(a):

    Pociągi to najbardziej popularna opcja, ale z miasta. Trzeba jechać do Barcelony i przesiąść się na pociąg, ale wtedy się cofamy. Najlepiej z lotniska skorzystać z L99.

  2. Beata & Tomek napisał(a):

   Dzięki za miłe słowa!

   Polecamy autobusy z lotniska.
   Do Castelldefels dojedziecie linią L99.
   Co ważne, działa tutaj bilet T-10, więc dostaniecie się na miejsce za lekko ponad 1 euro / osoba 🙂

 18. Krzysiek napisał(a):

  Witam,
  14.05 będziemy na lotnisku w Barcelonie (3 osoby dorosłe i 3 dzieci) potrzebujemy się dostać do miejscowości Vilanova La Geltru (konkretnie kamping Vilanova Park) czy ktoś poleci jak najlepiej się tam dostać ile może kosztować taxi, czy jest jakiś pociąg bezpośredni lub autobus do tej miejscowości, jeszcze mam pytanie czy dziecko 1,5 roku dalej podróżuje komunikacją miejską za darmo?

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Krzysiek – dziecko w tym wieku podróżuje za darmo.

   Pociąg – najszybciej i najwygodniej. Do Vilanova La Geltru dojeżdżają chociażby pociągi regionalne, expresy.

   1. Krzysiek napisał(a):

    A jeszcze pytanie o bilety na pociąg bo tam jest to podzielone na strefy jakie są ceny biletów i czy dość często kursują pociągi?

    1. Beata & Tomek napisał(a):

     Wszystko masz dokładnie opisane we wpisie, który właśnie komentujesz.
     Wybór należy jednak do ciebie czy kupujesz bilet jednorazowy za 2,2 euro czy bilet T-10 na 10 przejazdów za 10,20 euro.

 19. Izabela napisał(a):

  Hejka,
  Proszę o pomoc w dotarciu 15.04.2018 ok. godz. 22.00 z lotniska El Prat pod adres Passatge Gaiola (niedaleko Sagrada Familia).
  Izabela

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Miejsce to znajduje się 550 metrów od stacji metra Verdaguer.
   Możesz zatem na bazie biletu T-10 jechać z lotniska pociągiem i przesiąść się na Sants na niebieską L5.
   Do przejechania metrem 5 przystanków.

   1. Izabela napisał(a):

    Pięknie dziękuję:)

 20. Hola napisał(a):

  Hej, wysiadam na terminalu T2 i stamtąd mam autobus do Salou, jak znaleźć przystanek z którego zabiera Bus Plana?

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Z tego co widzę to Bus Plana odjeżdża zarówno spod Terminalu 1, jak i 2.

 21. Tomasz K napisał(a):

  Dzień dobry
  Bardzo proszę o informację jak dostać się z Estacio del Nord w okolice Camp Nou w środku tygodnia po północy?

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Komentowany wpis dotyczy dojazdu z lotniska, a nie z dworca Estacio del Nord.

 22. Gosia napisał(a):

  Czy 1 maja autobusy albo inna komunikacja na lotnisko w nocy będzie jeździć normalnie czy może być z tym problem?

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Tak samo jak w pozostałe dni.

 23. Marzen napisał(a):

  Witaj,
  Proszę o informację, jak najlepiej dostac sie z lotniska El Prat do hostelu przy Carrer Nou de la Rambla
  Dziękuję

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Na bazie biletu T-10 z lotniska pociągiem. Na Passeig de Gracia przesiadasz się na fioletową bądź zieloną linię metra – L2 lub L3. Obie jadą na przystanek Paral – Lel. Jesteś na miejscu 🙂

   1. Marzen napisał(a):

    Dziękuję😊

 24. Dawid napisał(a):

  Witam!
  Jakaś rada jak dostać się z Girony 22.04 o godzinie 22.30 będziemy i chcemy dojechać do Barcelony. Jakieś busy kursują o tej godzinie albo PKP?

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Tu masz wpis dotyczący dojazdu z Girony – Dojazd z lotniska Barcelona Girona.

   O 23:15 oraz 23:45 masz chociażby autobus z lotniska do miasta.

   Możesz również złożyć zapytanie u polskiej firmy transportowej, która zawiezie cię pod wskazany adres.

 25. Paulina napisał(a):

  Potrzeba pomoc w dotarciu z lotniska po godzinie 23,45 do hotelu Travelodge Barcelona Fira, cały czas myślałam, że pociąg i metro, ale te obtej godzinie już nie kursują 🙄

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Na stację metra Fira kursuje bezpośrednia linia z lotniska – L9S, jednak kursuje tylko do 24:00.

   Polecam zatem linię N17. Nocny autobus zatrzymuje się w waszej dzielnicy. Docelowo dojeżdża na plac kataloński. Odjazdy co 20 minut.

 26. Lucjan G napisał(a):

  Witam,
  Przylatujemy w niedzielę na El Prat ok.21.30 i musimy się dostać w okolice Pl.Catalunia. Potem 3 dni jeszcze będziemy w BC, pytanie proste ale już się zakręciłem;-) : czy mam kupić bilet T10 bo przyda się na dojazd z lotniska – i czym ? pociąg czy metro?? i potem wykorzystam go dalej na przejazdy w Barcelonie i z powrotem na lotnisko?
  Bardzo dziękuję z góry za podpowiedź.

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Jeśli T-10 to pociąg z lotniska – krócej niż autobus.
   Jak kupić bilet oraz jak dojść na pociąg znajdziecie tutaj – https://mybarcelona.pl/lotnisko-el-prat-dojscie-na-pociag-r2n-i-zakup-biletu/

   T-10 wychodzi najlepiej cenowo w cenie za 1 przejazd, a 10 przejazdów w Barcelonie w ciągu tego czasu spokojnie się wykorzysta – również w drodze powrotnej na El Prat.

   1. Lucjan G napisał(a):

    Bardzo dziękuje Wam za szybką odpowiedź;-)
    Pozdrawiam

 27. Jacek napisał(a):

  Poszukuję 2 osób do taksówki z El Prat – Centrum, 29.04.18

  Przylot z Warszawy 23.45 Ryanair, lot 6945.

  Cena za transport 8€ za osobę + 5€ za podwózkę w 2 różne miejsca, czyli za całość za 2 osoby 18,50 euro.
  Kontakt gotek00@gmail.com

  My swoje mamy w okolicach Metra Lesseps.

 28. Paulina napisał(a):

  Czy dostanę się na lotnisko El Prat biletem T10 na 1 strefę metrem?

  1. Beata & Tomek napisał(a):

   Na linie metra z lotniska obowiązuje specjalny bilet. Na T-10 pojedziesz pociągiem i orsesiadziesz się w mieście na metro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *