Komunikacja

Z Costa Brava do Barcelony

Czyli jak dostać się z popularnych kurortów hiszpańskiego wybrzeża – Santa Susanna, Calella czy Lloret de Mar do Barcelony. Rozkład jazdy oraz ceny przejazdów.

Zbliża się sezon wakacyjny, więc sporo osób będzie zainteresowana dostaniem się z hiszpańskiego wybrzeża do Barcelony. Pomijamy oczywiste sposoby, jak taksówka, lokalni, prywatni przewoźnicy czy wypożyczony samochód.

Jednym z najbardziej popularnych sposób jest linia kolejowa, która łączy popularne kurorty wybrzeża Costa Brava z Barceloną. Prowadzi wzdłuż wybrzeża, mijając często plaże, stąd sama podróż dostarcza sporej ilości wrażeń.

Schemat linii kolejowej R1 można znaleźć na poniższej grafice (kliknij aby powiększyć):

R1 - Costa Brava - Barcelona

Jeśli chcemy podróżować z popularnego Lloret de Mar, to naszą podróż musimy podzielić na dwie części. Najpierw dostać się do Blanes autobusem (linia Pujol) – kursują bardzo często, a następnie przesiąść się na wspomnianą linię kolejową R1.

Częstotliwość kursowania linii oraz godziny odjazdów możemy znaleźć na stronie:

Można zauważyć, że połączenia są dostępne średnio dwa razy w ciągu jednej godziny. Spore zagęszczenie powoduje, że nie musimy wcześniej bookować biletów, a kupić je po prostu na stacji.

Ceny

Ceny są różne w zależności od strefy. Aktualny cennik (2020 rok) wygląda następująco:

Kolej regionalna Rodalies de Catalunya
Ceny biletów jednorazowych
Strefa 12,40 euro
Strefa 22,80 euro
Strefa 33,85 euro
Strefa 44,60 euro
Strefa 55,50 euro
Strefa 66,95 euro

Cena pojedynczego połączenia z Blanes to zatem 6,30 euro, a Santa Susanna 5,00 euro. Bezpłatne bilety są przewidziane dla dzieci do 4 lat, które nie zajmują swojego siedzenia w wagonie.

Karty 10 – przejazdowe

Istnieje możliwość zakupu dwóch rodzajów kart 10 – przejazdowych, oraz karty 8 – przejazdowej, które przydadzą się podczas podróżowania z Costa Brava Do Barcelony.

Karty T-Familiar (8 przejazdów) oraz Bonotren to tzw multi – person, czyli z jednej może korzystać kilka osób. Jeśli podróżujemy w pięć osób, to będą niezwykle opłacalne. Skorzystamy z pięciu przejazdów w jedną i z pięciu przejazdów w drugą stronę. Czasem nawet wykorzystując 8 przejazdów może być tańsze, niż zakup pojedynczych biletów. W przypadku T-Casual jeden bilet – jedna osoba.

T-Casual, T-Familiar, T-Grup

Popularne w samej Barcelonie bilety są od 2020 roku następcami popularnego T-10. W zależności od trasy przejazdu i ilości pokonywanych stref, możemy z nich korzystać kupując je w określonej wersji. Należy pamiętać o różnicqch miedzy nimi – T-Casual to bilet indywidualny, T-Familiar może używać kilka osób, kasując go odpowiednią ilość razy na bramkach. Bilety T-Grup mają tą samą funkcją co Familiar, ale w pakiecie aż 70 przejazdów.

W ramach zintegrowanego systemu komunikacji, w ramach tego samego przejazdu mozemy się przesiąść w Barcelonie np. na metro. Od chwili skasowania biletu mamy 75 minut na dojechanie do celu, a czas ten wzrasta o 15 minut dla każdej ze stref. W przypadku trzech stref bedieto zatem 75 + 30 = 105 minut.

Później już w samej Barcelonie nie opłaca nam się korzystać z tych biletów, gdyż koszt jednostkowy przejazdu będzie drogi. Na miejscu kupujemy po prostu bilety na I strefę.

Więcej o opisanych biletach przeczytacie tutaj – Komunikacja miejska – bilety.

Poniżej aktualny na rok 2020 cennik:

Bilet 1 strefa 2 strefy 3 strefy 4 strefy 5 stref 6 stref
T-Casual 11,35 € 22,40 € 30,50 € 39,20 € 45,05 € 47,90 €
T-Familiar 10,00 € 19,00 € 27,00 € 35,00 € 40,05 € 42,00 €
T-Grup 79,45 € 156,80 € 213,50 € 274,40 € 315,35 € 335,30 €

Bonotren 10

Bilet dający nam 10 przejazdów kolejami regionalnymi na wybraną liczbę stref. Może z niego korzystać kilka osób jednocześnie jadących na tej samej trasie. Nie działa na przemieszczanie się w ramach I strefy, czyli samej Barcelony. Aktualny cennik (2020 rok):

Koleje regionalne Rodalies de Catalunya – bilet Bonotren 10

1 strefa 2 strefy 3 strefy 4 strefy 5 stref 6 stref
10,25 € 16,35 € 24,20 € 31,45 € 38,20 € 47,75 €

Jaka strefa mnie obowiązuje?

Poniżej lista popularnych kurortów uszeregowanych wg stref. Inaczej podzielone są jednak strefy dla biletów T-10, a inne dla Bonotren:

Lista stref biletu BONOTREN 10
Strefa Miejscowości
2 strefa El Masnou, Ocata
3 strefa Premia de Mar, Vilassar de Mar, Cabrera de Mar
4 strefa Mataro, Sant Andreu de Llavaneres, Caldes d’Estrac, Arenys de Mar, Canet de Mar
5 strefa Sant Pol de Mar, Calella, Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar
6 strefa Blanes
Lista stref biletu T-10
Strefa Miejscowości
2 strefa Vilassar de Mar, Premia de Mar, El Masnou
3 strefa Caldes d’Estrac, Sant Andreu de Llavaneres, Mataro, Cabrera de Mar
4 strefa Canet de Mar, Arenys de Mar, Sant Pol de Mar, Pineda de Mar, Calella
5 strefa Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susanna,

Gdzie wysiadamy?

Wg upodobania. Pociąg zatrzymuje się w kilku miejscach w mieście, w tym m.in. Arc de Triomf czy Sants, ale centralnym miejscem cieszącym się największą popularnością będzie z pewnością Placa de Catalunya, która jest początkiem słynnego deptaka La Rambla.

Lotnisko El Prat – Costa Brava

W sezonie wakacyjnym Sagales oferuje bardzo częste połączenia z lotniska El Prat w Barcelonie do popularnych kurortów na Costa Brava. Linią 603/614 dojedziemy do Calella, Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar, Blanes.

Rozkład funkcjonuje od 2.05 do 06.10.

Ceny biletów:

Bilety jednostronne:
Calella / Pineda de Mar – 9,8 euro
Malgrat de Mar / Santa Susanna / Blanes – 11,20 euro

Ceny biletów dwustronnych x 2

Rozkład jazdy wraz z godzinami znajdziecie poniżej.

614

Moventis – Sarfa

Kolejnym przewoźnikiem autobusowym jest Moventis – Sarfa. Tu w przeciwieństwie do Sagales firma skupiła się na kurortach wysuniętych dalej na północ od Blaes, czyli od Lloret de Mar aż po Cadaques.

Rozkład połączeń oraz ceny można sprawdzić na:

https://compras.moventis.es/es/trayectos-barcelona.html

Nocne przejazdy

Wszyscy planujący wracać w nocy z Barcelony (większość interesują połączenia właśnie w tą stronę) na wybrzeże mają możliwość skorzystania z linii N82, którą obsługuje Sagales.

Poniżej aktualny rozkład:

20190702084725_0560f9ab6ba242f2fcbde5320176f41c5a01c766

Zobacz również

345 Komentarzy. Zostaw komentarz

 • Witam serdecznie.
  Musimy dojechac w sierpniu na wybrzeże Costa Brava na Camping Las Dunas Adres: Carretera Sant Martí d’Empúries, s/n, 17470, Girona. Wiem,że nie dojadę komunikacją i muszę kombinować. Pytam już teraz bo mam na razie rezerwację i orientuję się czy da się.
  Jak najtaniej i naszybciej 4 osoby mogą dojechać z lotniska Barcelona do Girona i stamtąd może taxi.
  Lub z lotniska Barcelona do Figueres pociągiem i tam taxi tylko czy nie wyjdzie drogo.
  Lub dojechać do Girony i wynająć auto ale byśmy musieli na 2 tyg, bo tyle będziemy na campingu.
  Proszę o pomoc.
  Pozdrawiam
  Aneta

  Odpowiedz
  • Z Barcelony do Girony bez problemu dojedziesz autobusami Sagales. Kursów jest sporo. Autobus 602/603 jedzie zresztą przez Gironę docelowo do Figueres.
   Musisz w takim razie przekalkulować czy bardziej opłaca ci się korzystać z taxi czy na 2 tygodnie wypożyczyć samochód i móc ew. przemieszczać się w trakcie pobytu po wybrzeżu.

 • Jak dostać się z Hotelu Aqua Montagut w Santa Susanna do Barcelony (np. plac Kataloński) i ile to kosztuje? 2 osoby dorosłe i 2 dzieci? Jak najlepiej poruszać się po Barcelonie?

  Odpowiedz
  • Idziesz na stację kolejową w Santa Susanna – 1,3 km na nogach.
   Stamtąd odjeżdża pociąg linii R1 który jedzie na plac kataloński.
   Częstotliwość jest wysoka, bo jeździ co 30 minut.

   W samej Barcelonie bilet dzienny, albo bilety T-Casual czy T-Familiar. Najwygodniej przemieszczać się metrem, bo dociera praktycznie wszędzie.
   We wpisie masz dokładne ceny przejazdów w zależności od strefy. Zarówno bilety pojedyncze jak i bilety 10 – przejazdowe. W przypadku waszych 4 osób (pod warunkiem, że dzieci powyżej 4 lat) z pewnością najbardziej będą wam się opłacać właśnie bilety 10 – przejazdowe.

 • Dzień dobry,

  Proszę o informację jak dostać się z Tossa de Mar do Placa de Catalunya? Planujemy wyjazd 2 osoby dorosłe i 2 dzieci. W grę wchodzi więc zakup biletu Familiar, tylko nie wiem która to strefa.

  Odpowiedz
  • Z Tossa musisz dojazd wziąć na dwa razy.
   Autobus Pujol do Blanes, a następnie stamtąd pociągiem R1 do Barcelony.
   Opisaliśmy to szczegółowo w opisie dotyczącym dojazdu do Barcelony z Lloret de Mar – klik.
   Jest to 5 strefa.

 • Witam serdecznie, widzę, że wszyscy piszą wprost i są odpowiedzi :). No to może teraz ja zadam pytanko. Będę w Barcelonie na lotnisku El Prat – 29 kwietnia 2020. Trzy dorosłe osoby z dwiema walizkami :). Jak dostanę się do Santa Susana?
  Będziemy do 6 maja włącznie – od 2 maja kursuje już kolejka – o ile dobrze czytam informację na stronie – więc nie będzie problemu z przemieszczeniem się do Barcelony.
  Wynajem samochodu w pierwszym momencie wygląda atrakcyjnie na bookingu, bo można się zmieścić w 200 zł na 7 dni – ale skąd wziąć taką kaucję (około 1000 eur). No a poza tym z kolejki jest piękny widok podczas drogi :). Pomożecie ??? I jaki bilet proponujecie kupić dla 3 osób dorosłych – chcemy być kilka razy w Barcelonie. I czy można go kupić już teraz przez internet? Czy musimy potem iść po jakiś odbiór gdzieś?

  Odpowiedz
  • Witaj Joanna,
   Kolej jeździ nawet teraz, na kwiecień, maj nie ma jeszcze po prostu rozkładu.
   Przy takich atrakcyjnych cenach samochód zawsze są jakieś haczyki, a pod kątem dojeżdżania do Barcelony problematyczna sprawa, bo trzeba korzystać z płatnych parkingów P+R i korzystać z komunikacji publicznej na miejscu.

   Wszystko zależy od godziny przylotu, ale oczywiście najwygodniej pociągiem bezpośrednio z El Prat na Sants, a tam przesiadka na R1.

   Na dojazdy w Waszym przypadku najlepiej bilety 10 – przejazdowe Bonotren. Koszt to 38,20 euro (V strefa) i w ramach jednego przejazdu zrobisz oczywiście przejazd lotnisko – Sants – Santa Susanna. Możecie w trzy osoby na jednym bilecie jechać kasując go oczywiście trzy razy przy przechodzeniu przez bramkę na person pociągu R2N na lotnisku.

   Bilety trzeba wymieniać na kartonikowy bilet więc mozesz kupić na miejscu w automacie na stacji.

   Dzięki temu pojedynczy przejazd do Barcelony wyniesie was 3,8 euro / osoba, a nie 5,5 euro (tyle kosztuje pojedynczy).

   Na miejscu w Barcelonie każda osoba moze kupić sobie 10 – przejazdowy T-Casual. Jak będzie potrzebny jakiś dodatkowy przejazd, można dokupić pojedynczy bilet.

   Udanej majówki w Barcelonie!

  • Bilety bonotren
   9 lutego 2020 14:05

   Dzień dobry,

   czy kupując na lotnisku bilet Bonotren możemy na nim jechać w 3 osoby do Santa Susana i potem do Barcelony wypad na 1 dzień.
   Reasumując
   3 osoby wyjazd z lotniska do Santa
   3 osoby przyjazd na lotnisko z Santa
   3 osoby przyjazd do Barcelony
   3 osoby wyjazd z Barcelony
   Łącznie 12 przejazdów .
   Czyli bilet bonotren 10 przejazdów i 2 zwykle dokupić

   Czy dojazd z Barcelony na Tibidabo to 1 strefa?.

   Będę wdzięczna za odpowiedź
   Pozdrawiam
   Kasia

  • Dokładnie!
   Wszystko się zgadza 🙂

  • Bardzo dziękuję za odpowiedź. Ależ fajnie, że jesteście takimi “Maniakami” w dobrym tego słowa znaczeniu oczywiście 🙂 Barcelony, i że wpadliście na taki fajny pomysł z tą stroną. Kopalnia wiedzy !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie :).

 • Dzień dobry,
  Jestem już kompletnie pogubiona z tymi biletami, pomocy! W lipcu planujemy z chłopakiem wybrać się do Calelli. Na pewno chcielibyśmy pojechać do Barcelony i Girony (myślę, że przeznaczymy na to po 1 dniu) oraz swobodnie poruszać się po wybrzeżu (Lloret de Mar, Tossa de Mar) bez ciągłego kupowania biletów. Jak to zrobić najkorzystniej?
  Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,
   Sylwia, sprawa nie jest taka łatwa 🙂
   Każda miejscowość będzie w innej strefie, i tak jadąc z Calleli np. do Santa Susanna jedziecie w ramach jednej strefy kolei regionalnych, ale w dwóch strefach zintegrowanego systemu (bilety T-Casual czy T-Familiar).

   Jeśli jedziecie we dwójkę, najrozsądniej będzie i tak przemieszczać się na jednorazowych. Szkoda wykorzystywać np. T-Casual na V stref na przejechanie tylko w ramach 1 strefy.

   Dla przykładu pojedynczy bilet do Barcelony z Calelli to aktualnie 5,50 euro.

   Jeśli jednak planujesz dojechanie do Lloret de Mar (pociągiem do Blanes), to faktycznie można kombinować z zakupem 8 – przejazdwego T-Familiar na V strefę i na tym samym bilecie zrobić wycieczkę do Barcelony (2 osoby w dwie strony to 4 przejazdy) i do Blanes. Wykorzystacie go w całości, a za cały taki bilet zapłacicie 39,20 euro, co da wam niecałe 4 euro za pojedynczy przejazd.

  • Bardzo dziękuję za pomoc i tak szybką odpowiedź! Na pewno jeszcze tu zajrzę 🙂

  • A tak dla pewności, w samej Barcelonie musimy dodatkowo jeszcze kupić bilet na komunikację po samym mieście, np. bilet jednodniowy, zgadza się?

  • Tak, jeśli chcecie korzystać na miejscu np z metra możecie kupić dzienny, ale z pewnością bardziej wam się będzie opłacać T-Familiar. Macie na nim 8 przejazdów, czyli po 4 na osobę i z pewnością więcej w ciągu jednego dnia nie wykorzystacie. Za taki bilet zapłacicie jedynie 10 euro.

 • Cześć,
  Będziemy pod koniec kwietnia na 4 dni w Barcelonie (3x os. dorosła, 1x14lat, 1x 10lat i 1x 6lat) = 6 os. rezerwację mamy przy Placa de Sants. Która to strefa i jaki bilet najlepiej kupić żeby pojeździć – głównie metrem po Barcelonie i pozwiedzać?? Z góry dziękuję za odp.
  Daria

  Odpowiedz
 • Witajcie,
  jak najlepiej dostać się z Calella do hotelu Novotel Barcelona Sant Joan Despi. Będziemy w wakacje i już planuję zdobywanie Barcelony.
  Pozdrawiam
  Dobrochna

  Odpowiedz
  • Witaj,
   Z Calelli jedziesz pociągiem R1 do Barcelony. Na dworcu Sants możesz przesiąść się na linię R1 lub R4 i jedziesz na Sant Joan Despi.
   Przesiadkę możesz zrobić również na placu katalońskim – będzie lepiej pod kątem wielkości stacji.

   Na nogach ze stacji masz 1,6 km do hotelu.

 • Witam,
  w maju planuje wyjazd do Barcelony. Znalazłem ciekawą kwatere w Sitges natomiast chcę 2 razy skoczyć pozwiedzać Barcelone we dwie osoby, pytanie jakie to mogą być koszta i jaki bilet?

  Odpowiedz
  • Witaj Mariusz,
   Zakładam, że będzie interesował cię przejazd z lotniska, poźniej dwa wyjazdy do Barcelony, a później powrót na lotnisko. Wyjdzie łącznie 6 przejazdów na osobę. Najlepiej wyjdzie was zatem Bonotren na 10 przejazdów (IV strefa kolei regionalnych) 31,45. Wyjdzie was zatem lekko ponad 3 euro pojedynczy przejazd, a dwa brakujące (w przypadku wyjazdu w dwie osoby) dokupicie jednorazowe.

   Jadąc z lotniska i na lotnisko z Sitges musicie się przesiąść, zostawcie zatem wolne dwa przejazdy Bonotren właśnie ta powrotny kurs na lotnisku. W przypadku Bonotrenów przesiadka to cały czas jeden przejazd.

 • Witam, cóż za wspaniały serwis!!! Ja ląduję na El Prat i muszę dostać się do Pineda de Mar. W jaki najprostszy sposób to zrobić? Autobus czy pociąg? Czy muszę kupić bilet na ten transport wcześniej przez internet czy na miejscu? (…mam nadzieje, ze będę wiedziała gdzie wysiąść). O powrót się nie martwię, bo na miejscu na pewno się zorientujemy gdzie są przystanki i ktoś doradzi jak się dostać na lotnisko:) Liczę na odpowiedź od Państwa. Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
  • Witaj Weronika,
   Bardzo proste!
   Z lotniska El Prat najlepiej pociągiem R2N na Sants lub np. Clot (mniejsza stacja).
   Tam przesiadasz się na pociąg R1 jadący do Pinedy.
   Bilety kupisz już na miejscu w automacie na stacji pociągu.

   Bilet jednorazowy na tej trasie to 5,5 euro (cała trasa z lotniska do Pinedy), ale jeśli masz zamiar jechać jeszcze w trakcie pobytu odwiedzić Barcelonę to możesz rozważyć kupienie 10 – przejazdowego Bonotren (38,20 euro). Jadąc np. w dwie osoby kasujesz go dwa razy. Wtwdy cena pojedynczego przejazdu to lekko ponad 3,8 euro.

 • Tak zrobie! Ale czy ten bilet bonotren muszę ponownie kasować przesiadając się w Sants na pociąg R1? Czy tylko kasuje na lotnisku R2N?

  Odpowiedz
  • Prawdopodobnie obędzie się bez kasowania, ale nawet jeśli będziesz ponownie mijać bramki i odbijesz ten bilet, nie policzy ci kolejnego przejazdu bo będzie too liczyło jako kontynuację podróży z lotniska.

 • Z camp nou do Santa
  1 marca 2020 22:49

  Witam, super strona, brawa dla was 😄 18 marca mój mąż z synem muszą się dostać z meczu z Camp Nou do Santa Susanna około północy, pomóżcie.

  Odpowiedz
 • Cześć, mam może głupie pytanie ale na ile osób i na ile przejazdów jest bilet T-Familiar? Przykład: 2 osoby podróżujące razem na tym bilecie mają każda po 8 przejazdów (czyli w sumie 16 przejazdów), czy po 4 przejazdy (4+4=8)?

  Odpowiedz
 • Witam,

  Na przełomie Lipca I Sierpnia wybieramy się ze znajomymi do Hiszpanii.
  Mamy wylądować w Barcelonie a docelowo mamy trafić do Malgrat de Mar.
  Jest to 6 osób dorosłych i 6 dzieciaków.
  Czy mogę liczyć na podpowiedz?

  Będę wdzięczny za pomoc …?

  Odpowiedz
  • Witaj,
   Możecie pisać do firmy transportowej o kalkulację takiego przejazdu.
   jeśli chcecie korzystać z pociągu, to R2N z lotniska, ktory odjeżdża co 30 minut i przesiadka na Sants na R1 jadący w kierunku Blanes.
   Tu sprawdzi się 10 – przejazdowy Bonotren 10, gdyż na V strefę kosztuje 38,20 euro, co daje wam niecałe 4 euro za przejazd jednej osoby.

   Jeśli zamierzacie jechać tylko do Malgrat, a później wrócić na lotnisko, to najtaniej wyjdzie wam kupienie 2 x Bonotren + 4 bilety pojedyncze. Wtedy będziecie mieć łącznie 24 przejazdy.

   Jeśli jednak w trakcie pobytu macie zamiar jechać do Barcelony, to wyjdzie wam łącznie 5 biletów Bonotren 10 🙂

  • Dziękuję za pomoc 🙂

 • Witam. Chciałabym się zapytać jakie będzie najlepsze połączenie z lotniska Barcelona El Prat do Calella? Pociąg, autobus.. I jeszcze jedno pytania odnośnie biletów autobusowych/ pociąg bo już się pogubiłam.. Będzie nas 4 ( 2 dorosłych +2 dzieci) zamierzamy zwiedzić Barcelonę, dwa razy planuje kurs w tamtą stronę oraz planujemy zwiedzić Tossa de Mar.. Czy jest jakiś bilet/pakiet ktory lepiej wykupić zamiast pojedyńczych biletów? Dziękuję z góry za podpowiedź

  Odpowiedz
  • Witaj Kasia,
   Z lotniska wydostaniesz się pociągiem R2N, którym dojedziesz na Sants.
   Tam przesiadasz się n R1, który jeździ co 30 minut i zwykle czas na przesiadkę na najbliższy pociąg to 8 lub 18 minut.
   Najbardziej opłaca wam się kupić w automacie na stacji pociągu R2N bilet Bonotren 10 na V strefę (38,20 euro). Dzięki temu na jednym przejeździe / osoba zrobicie trasę lotnisko – Sants – Calella. odbijacie g po prostu cztery razy.

   Kiedy będziecie jechali do Barcelony z Calelli, również odbijacie go 4 razy. Zostaną wam dwa przejazdy na powrót do Calelli, więc jeśli zamierzacie jechać jeszcze raz do Barcelony, dokupcie kolejny Bonotren 10. Wtedy starcy wam idealnie co do jednego przejazdu jak dobrze liczę, więc na dwóch Bonotren 10 powinniście zrobić przejazd z lotniska i dwa wyjazdy do Barcelony. Wszystko to za zaledwie 76,40 euro 🙂

   Do Tosa de Mar nie dojedziesz bezpośrednio. Można wypożyczyć samochód lub zrobić to na dwa razy, np. pociąg + autobus (przez Blanes) lub autobus + autobus.

  • Dziękuję bardzo za pomoc, pozdrawiam

 • Krótkie pytanie jakie bilety obowiązują na liniach miedzymiastowych firmy sagales, mi chodzi konkretnie o linię 622. Dziękuję i pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Hej,
   To zależy ile stref mijasz.
   Poza biletami jednorazowymi Sagales sprzedaje własne 10 – przejazdówki. I tak np S1 kosztuje 9,10 na I strefę. Ważne jest również to, że dzialaja tu również karty t-casual, czyli te same co w Barcelonie. Oczywiście pod warunkiem odpowiedniej wersji w zależności od ilości pokonywanych stref.

   Szczegółówy cennik taryf znajdziesz tu:Sagales – rodzaje biletów.

 • Świetny materiał, bardzo pomocny i daje jasne spojrzenie na poruszanie się po Barcelonie 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.

Tomasz i Beata Filak

MyBarcelona.pl Team
Menu