Hola BCN

Karty Hola BCN!

Karty Hola BCN to bardzo komfortowe rozwiązanie dla osób korzystających z komunikacji publicznej w Barcelonie. Umożliwiają nielimitowane korzystanie z komunikacji publicznej przez określoną liczbę godzin.

Karty Hola BCN! funkcjonują w wariantach 2, 3, 4 i 5 – dniowych, jednak nie liczy się tutaj konkretny dzień, a liczba godzin od pierwszego skasowania.

Dzięki temu bilety są ważne analogicznie przez 48, 72, 96 oraz 120 godzin.

Każda karta jest wykorzystywana przez jego użytkownika i musi być każdorazowo odbijana w kasownikach oraz na bramkach w metrze.

 

Kup bilety Hola BCN! Online

 

Dzięki niej posługujemy się wszystkimi środkami komunikacji publicznej – metrem, tramwajami i autobusami oraz pociągami – zarówno koleją miejską, jak i regionalną (w ramach I strefy). Co ważne, posiadając kartę HOLA BCN! możemy skorzystać z metra odjeżdżającego z lotniska El Prat w Barcelonie – nie funkcjonują tu inne zintegrowane bilety, jak chociażby popularny T-10.

Poniżej znajdziecie ceny poszczególnych biletów:

Bilet Cena
  Bilet 2 – dniowy

48 godzin

15 euro
  Bilet 3 – dniowy

72 godziny

22 euro
  Bilet 4 – dniowy

96 godzin

28,50 euro
  Bilet 5 – dniowy

120 godzin

35 euro

UWAGA!

Karta Hola BCN! nie obowiązuje w autobusach komunikacji nocnej.

Gdzie kupić?

W kasach TMB oraz automatach. Można kupić wcześniej przez internet – otrzymamy wtedy rabat 10% Kartę należy wtedy odebrać na dowolnej stacji metra. Będzie nam potrzebny do tego kod otrzymany w mailu z potwierdzeniem rezerwacji. Zakup przez internet jest ważny 90 dni, więc nie kupujemy kart z dużym wyprzedzeniem.

Możecie również dokonać zakupu kart w tej samej cenie przez Ticketbar – link referujący. Po zakupie możecie wymienić vouchery chociażby w informacji turystycznej na lotnisku El Prat – zarówno w terminalu T-1 jak i T-2.

Kup bilety Hola BCN! Online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *