News

Świąteczna trasa autobusu turystycznego od 26 listopada

Od 26 listopada zostanie uruchomiona dodatkowa, świąteczna trasa autobusu turystycznego Hop on Hop off. Poprowadzona jest miejscami najpiękniej przyozdobionymi z okazji świąt Bożego Narodzenia. Na tą trasę obowiązują inne, tańsze bilety, a ostatni kurs odbędzie się 2 stycznia 2022 roku.

Autobus turystyczny to usługa nierozerwalnie związana z ruchem turystycznym w mieście. Funkcjonuje na bazie całodziennego czy dwudniowego, nieograniczonego dostępu. Daje bardzo duży komfort w zakresie podróżowania po mieście, skupiając się na wszystkich najważniejszych atrakcjach.

Nowa usługa to jednorazowa wycieczka. Odbywa się wieczorem, po zachodzie słońca. Mamy możliwość wyboru wycieczki prowadzonej w języku hiszpańskim, katalońskim bądź angielskim. Przewodnik odpowie na wszystkie pytania, a także opowie sporo ciekawych informacji o świątecznych zwyczajach w Barcelonie oraz Hiszpanii.

Trasa wycieczki to przede wszystkim najpiękniej świątecznie przyozdobione ulice oraz budynki w Barcelonie. Całość rozpoczyna się na Placu Katalońskim, a na trasie przejazdu znajdzie się m.in Passeig de Gracia, Sagrada Familia, Arc de Triomf czy Torre Agbar.

Ceny

Na tą wycieczkę obowiązują inne niż standardowe bilety.

Rodzaj biletu Cena
Normalny 15,00 euro
Dzieci 4 – 12 lat 10,00 euro
Dzieci 0 – 4 lata bezpłatnie

Godziny wycieczek

Codziennie dwie – o 18:00 oraz 20:00. Rezerwując bilet wybieramy wersję językową. Wycieczki odbywają się codziennie – od poniedziałku do niedzieli za wyjątkiem 25 grudnia oraz 1 stycznia.

Rezerwacja

Bilety w miarę dostępności można kupić podczas wejścia na pokład lub online – Barcelona Christmas Tour.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz i Beata Filak

MyBarcelona.pl Team