News

Nowe loty do Barcelony

Na 27 kwietnia 2014 zaplanowany jest pierwszy lot z Warszawy – lotnisko Chopina, do Barcelony – El Prat hiszpańskich linii lotniczych Vueling.

Tym samym powstanie konkurencja dla węgierskiego Wizz Air, który również operuje między lotniskiem Chopina a El Prat. Dzięki temu pasażerowie zyskają pełną paletę połączeń – Wizz Air operuje w poniedziałki i piątki, a Vueling na tej trasie poleci aż trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki i niedziele.

Vueling będzie obsługiwać tą trasę samolotami typu Airbus A320. Już dzisiaj na stronie hiszpańskiego Vuelinga można wyszukiwać ceny połaczeń i dokonać rezerwacji.

Cena majówki (01 – 06.05.2013) w Barcelonie z hiszpańskim Vuelingiem to prawie 155 euro w obie strony za osobę. Przy połaczeniu Wizz Airem w podobnym terminie cena za osobę wychodzi wyższa o ok. 40 euro! Vueling to również tani bagaż rejestrowany – kosztuje przy  rezerwacji jedynie 15 euro, choć limit wagowy to jedynie 10kg. Mimo wszystko warto się przyjrzeć cenom Vuelinga, a na rynku przelotów do Barcelony zrobiła się fajna konkurencja co może spowodować rywalizację cenowo i finalnie niskie ceny!

vueling2

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz i Beata Filak

MyBarcelona.pl Team