El Prat lotnisko

Dojazd z lotniska

El Prat to główne lotnisko Barcelony, choć tanie linie lądują bądź często lądowały na okolicznych w Gironie czy Reuss. Lotnisko jest duże, jednak bardzo dobrze oznakowane. Po wylądowaniu przemierzamy łącznie jakieś 800 metrów by znaleźć się w miejscu, w którym odbieramy bagaże.

Po drodze liczne sklepy i restauracje, a także ruchome chodniki, którymi można się wspomóc poruszając się po terminalu.

Odbierając bagaż nie sposób nie zauważyć punktu informacji turystycznej. Jej pracownicy pracują na pełnych obrotach – można tam uzyskać wyczerpujące informacje o wszystkim co dotyczy Barcelony. Pomogą w rezerwacjach, noclegach, udzielą informacji o wszystkich atrakcjach. Można tu również odebrać zamówione wcześniej bilety Hola Barcelona. Więcej o komunikacji publicznej w Barcelonie piszemy tu – Komunikacja miejska – bilety.

Pobraliśmy po prostu darmowe mapki miasta i ruszyliśmy na zewnątrz.

Z lotniska do Barcelony dojedziecie:

Taksówka – cena ok. 29 euro w ciągu dnia za dowiezienie w wybrane miejsce w Barcelonie. Wieczorami w weekendy trzeba się liczyć z wydatkiem m.in. 40 euro. Można zamówić również usługę premium – nowe samochody, kierowca czekający na terminal z tabliczką z naszym imieniem i nazwiskiem.
Transport-Barcelona.pl – polecamy polską firmę, obsługującą wszystkie lotniska w Barcelonie: El Prat, Girona, Reus. Odbierają z lotniska i podwożą pod wskazany adres. Posiadają konkurencyjne ceny pomiędzy taxi a komunikacją miejską, bez zbędnych kosztów i przesiadek. Po odebraniu bagażu dzwonicie do kierowcy, który czeka przed głównym wejściem i kieruje Was dalej. Numer dostajecie po wcześniejszej rezerwacji na stronie. Firma realizuje transport bez względu na czas i godzinę. Podczas podróży służą wieloma cennymi wskazówkami. Pomocni, uczciwi, polscy kierowcy szybko i bezpiecznie dowiozą Was do celu. Istnieje możliwość rezerwacji indywidualnego transportu do każdego punktu na wybrzeżu Costa Brava.
transport-barcelona
Aerobus – odjeżdżają bezpośrednio spod terminalu lotniska i dojeżdżają do Place Catalunya (centrum miasta). Kursują co ok. 5 minut! Bilety kupujemy w automatach, które znajdują się bezpośrednio na przystankach. Uwaga – z informacji na stronie przewoźnika wynika, że w automatach kupimy zapłacimy za bilety tylko kartą kredytową Visa bądź Mastercard. Można również wcześniej kupić bilet online na stronie przewoźnika oraz u kierowcy. W przypadku płacenia w autobusie pasażerowie są proszeni o odliczoną kwotę bądź nominał maksymalnie do 20 euro. Przejazd jednak nie jest tani – bilet na Aero Bus kosztuje 5,9 euro. Aerobusem można podróżować w ramach karty Barcelona City Pass.

Aerobus Barcelona - cena
Metro – w lutym 2016 roku otwarto stacje metra linii L9 przy terminalu T1 oraz T2 na lotnisku El Prat, dzięki czemu również w ten sposób dostaniemy się do miasta (polecamy skorzystanie z aktualnej mapki barcelońskiego metra). Tu jednak nie obowiązują pojedyncze bilety czy bilety T-10 – należy wykupić specjalny lotniskowy bilet za 4,5 euro w automatach znajdujących się na stacjach. Z metra można skorzystać w cenie posiadając kartę Hola Barcelona! a także bilety T-Dia (jedna podróż w dwie strony), T-50 i T-70.
image_gallery
Pociąg Renfe R2N – najtańszy środek komunikacji, dlatego, że przejazd nim odbywa się w ramach biletów komunikacji miejskiej. Dlatego my również postanowiliśmy wypróbować lokalne PKP. W tym celu należy dojść do kładki, która znajduje się przy terminalu. Z naszego T2 mieliśmy zatem do pokonania jakieś 150 metrów. Bilety można kupić w automatach bezpośrednio na peronie, jednak z racji tego, że pociąg stał już gotowy do odjazdu, kupiliśmy tradycyjnie w kasie. Nie kupujcie biletu jednokrotnego przejazdu! Jego cena to 2,2 euro – lepiej zainwestować w bilety wielodniowe. Najpopularniejsze to T-10, a także Hola Barcelona.

Wyczerpująco opisujemy to w dziale Komunikacja miejska – bilety. Pociągi średnio odjeżdżają co 30 minut, czas transferu do centrum miasta to ok. 25 minut. Schemat kursowania linii, przystanki oraz miejsca, gdzie można przesiąść się na metro – http://www.gencat.cat. Szczegółowa instrukcja oraz film we wpisie – Lotnisko El Prat – dojście na pociąg R2N i zakup biletu. Pierwszy kurs z lotniska pociąg R2N wykonuje o 6:08, a ostatni o 23:38. Z Barcelony – El Clot, pierwszy kurs na lotnisko odbywa się o 05:22.

Renfe
Autobus – podobnie jak pociąg – najtańszy środek komunikacji – miejski autobus Odjeżdża zarówno spod terminala T1 (przyloty), jak i T2 (hala odlotów). Podobnie jak w Renfe, można się posługiwać biletami komunikacji miejskiej – jednorazowe bądź wielokrotnego przejazdu, w tym popularne T-10 czy Hola Barcelona. W ciągu dnia obsługuje to linia numer 46. Dojeżdża do Pl. Espanya. Stamtąd bez problemu przesiądziemy się np. na metro i dostaniemy się w wybraną część miasta. Z tego co można sprawdzić na rozkładzie, jeździ co ok. 15 – 20 minut. Czas przejazdu to ok. 20 minut. Szczegółowe rozkłady jazdy można znaleźć na tmb.cat – jest wersja anglojęzyczna.
Autobus nocny – w nocy połączenie między placem katalońskim, a lotniskiem obsługuje linia N17, N18 oraz N16 (relacja Castelldefels – El Prat Airport – Plac Kataloński).

UWAGA – linia obsługiwana nie przez TMB, a AMB (Area Metropolitana de Barcelona). Obowiązują tu bilety jednokrotnego przejazdu oraz bilety T-10, ale nie działa karta Hola BCN! oraz Barcelona Card tourist pass. N17 startuje z terminala 1, ale pozostałem dwie linie jadą przez Terminal 2. Cena pojedynczego biletu to 2,20 euro.

Linie jeżdżą co ok. 20 minut. Pierwsze starty nocnych autobusów z lotniska El Prat już od godziny 22:00

Dojazd do Castelldefels

Do popularnego Castelldefels, poza prywatnymi środkami transportu oraz taksówkami, dostaniemy się również komunikacją miejską.

Linia L99 – autobus kursuje między lotniskiem El Prat Terminal 1 a Castelldefels. Zatrzymuje się po drodze w miejscowościach Gava, Viladecans, Sant Boi oraz w El Prat de Llobregat.

Castelldefels znajduje się w I strefie, stąd obowiązują tu standardowe bilety komunikacji miejskiej, w tym bilety T-10.

Autobus odjeżdża spod hali przylotów co 30 minut. Pierwszy kurs z lotniska o 05:45, pierwszy kurs z Castelldefels o 05:00.

Ostatnie odjazdy z lotniska to 22:15, z Castelldefels o 21:30.

Osoby lądujące na T2 muszą skorzystać z hotelowego shuttle bus i przejechać na T1.

Linia nocna N16 – umożliwia dojazd komunikacją miejską w godzinach nocnych. N16 kursuje na trasie Castellfefels – lotnisko El Prat Terminal 2 – Plac Kataloński.

Należy pamiętać, że w liniach nocnych działają bilety T-10, natomiast nie dzialają karty Hola Barcelona czy Barcelona Card.

Pierwsze kursy z Castelldefels zaczynają się o 23:00, ostatnie o 4:40. Autobus jeździ co 20 minut.

925 odpowiedzi do «Dojazd z lotniska»

 1. mirek pisze:

  W czwartek ląduję ok. 23,05 na El Prat i muszę się z rodziną dostać w okolic placu katalońskiego. Jak najszybciej to zrobić? Czy kupić t-10? Czy jakiś inny wariant proponujecie? Czy t-10 mogę kupić przez internet?

  Dziękuję i pozdrawiam
  Mirek

  1. Beata & Tomek pisze:

   Bilety komunikacji publicznej można kupić przez aplikację mobilną, ale i tak trzeba wymienić na tradycyjny kartonik w automacie.
   O tej godzinie najlepsze będą:

   autobusy nocne – dojedziesz do placu katalońskiego. Bilet jednorazowy 2,20 euro, działa T-10, ale aby go kupić, musisz się przejść na stacj ę metra/pociągu. Spacer w dwie strony tok ok. 20 minut, wiec chyba lepiej zainwestować w jednorazowy, a kolejnego dnia kupić T-10 czy Hola Barcelona.

   Aerobus – dojedziesz bardzo wygodnie do placu katalońskiego. Plusem jest bardzo duża częstotliwość i przystanek przy samym wyjściu z terminala T2. Bilet 5,9 euro / osoba.

  2. P.St pisze:

   Cześć! Właśnie wylądowałam. Dzięki za pomoc, super pomocna strona.
   Lądowałam tym samolotem o 23:05 i udało mi się złapać pociąg. Nie chciałam kupować T10,bo nie będę potrzebowała.
   Z jakiegoś tylko powodu bilet pojedynczy kosztował 4.2€. Coś pokręciłam? A może przez późno porę?

   1. Beata & Tomek pisze:

    Cześć! Nie ma za co.
    Nie kupiłaś przypadkiem Airport ticket? 🙂
    Kosztuje 4,60 euro.

   2. bialyikar pisze:

    Czy na bilecie T-50 można dojechać autobusem na lotnisko?

    1. Beata & Tomek pisze:

     Tak, ale nie Aerobusem, na którego obowiązują osobne bilety.
     Dojedziesz pociągiem, metrem, miejskim 46 czy liniami nocnymi.

 2. Iwona pisze:

  Witam, Fajna strona. Bardzo pomocna. Mam pytanie o transport. W piątek 8 lutego wylądujemy w Barcelonie ok godz. 14. Jak najłatwiej możemy dotrzeć pod adres Travessera de Gracia, 366?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Możecie jechać pociągiem R2N na Sants, a tam przesiąść się na metro – niebieską L5 i wysiadacie na stacji metra Sant Pau.

   Szczegóły: Lotnisko El Prat – dojście na pociąg R2N i zakup biletu.

   Gdybyście zdecydowali się na zakup np. karty Hola Barcelona, możecie jechać z lotniska bezpośrednio metrem. Wtedy na niebieską linię przesiadacie się na stacji Collblanc.

   Ze stacji metra Sant Pau macie do przejścia zaledwie 500 metrów.

   1. Iwona pisze:

    Dziękuję bardzo za szybką i precyzyjną odpowiedź. Pozdrawiam. Iwona

 3. Sandra pisze:

  Witajcie,
  Chcę się dostać najtaniej z lotniska El Prat do metra Drassanes.
  Wybieram R2N do Passeig de Gracia i przechodzę na drugą stronę na metro Passeig de Gracia i jadę do Drassanes. Tak pokazuje Google.
  Czy mam rozumieć, że na Passeig de Gracia przechodzę pod ziemią i obie stacje są tak skomunikowane, że w ramach jednego biletu T10 uda mi się to zrobić? A gdy ten R2N jest naziemny to w jakim czasie muszę złapać metro, żeby się liczył jeden bilet? Są jakieś limity czasowe?
  Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Sandra, R2N dużą część trasy, a w zasadzie większość w mieście pokonuje pod ziemią.
   Przesiadka automatycznie na stacji, w tunelach wszystko jest bardzo dokładnie opisane. Na Passeig de Gracia jest jednak trochę chodzenia.

   NA zieloną L3 możesz również przesiąść się wcześniej – na Sants.

   Wszystko zdążysz zrobić na jednym przejeździe T-10, bo masz łącznie 75 minut między odbiciami na pierwszej i drugiej bramce. Nie trzeba się specjalnie spieszyć na przesiadce, aby w tym czasie to zrobić 🙂

 4. Arek pisze:

  Dobry wieczór. W czwartek ląduję w Barcelonie o 23:05 i chcę dostać się na Carrer de la Independència, 287, 08026. Jak najlepiej to zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Arek

  1. Beata & Tomek pisze:

   Ostatnio osoby piszące u nas komentarz przylątujace tym samolotem zdążyły na pociąg.
   Wtedy sprawę macie banalną, bo jedziecie prosto z lotniska na El CLot, a od stacji po podany adres macie 500 metrów 🙂

   Szczegóły: Lotnisko El Prat – dojście na pociąg R2N i zakup biletu

 5. coolek pisze:

  Witam,

  Wraz ze znajomymi w maju wybieramy się na weekend do Barcelony z Londynu. Które połączenie i jakimi liniami polecacie?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj,
   Nie wiemy dokładnie jak wygląda siatka połączeń z Londynu – możecie się sugerować, aby w miarę możliwości było lo lotnisko El Prat w Barcelonie. Jeśli na Gironę przeloty będą niedużo tańsze, to i tak wybierajcie El Plat, bo oszczędzicie na kosztach dojazdu z lotniska do miasta.

 6. Grzegorz pisze:

  Dzień dobry. Proszę o pomoc przy wyborze opcji. W kwietniu wybieramy się w piątkę 2+3 (6,9 i 13) na 7 dni i musimy dotrzeć do Casteldefels ok. południa skąd chcemy co najmniej 4 razy wyjeżdżać do Barcelony, pozwiedzać, a na koniec dotrzeć znowu na lotnisko El Prat. Alternatywę widzimy w wynajmie samochodu, ale tez słyszeliśmy że może być ciężko z parkowaniem.

  Grzegorz

  1. Beata & Tomek pisze:

   W Barcelonie z pewnością. Wiem, że jest was piątka i wygodniej byłoby zapakować wszystkich do auta, ale mimo wszystko polecam komunikację miejską.
   Akurat Castelldefels leży w I strefie, stąd bardzo fajnie wyjdą was przejazdy. Możecie chociażby korzystać z Hola Barcelony, co da wam nielimitowane przejazdy po Barcelonie, a także na trasie Castelldefels – Barcelona – Castelldefels.

   1. Grzegorz pisze:

    Dziękuję a z terminala T1 jak najlepiej dotrzeć do Castelldefels? Najchętniej żeby to wszystko połączyć :)?

    1. Beata & Tomek pisze:

     Linią L99. Odjeżdża właśnie spod Terminala 1 🙂

 7. krzysiekkrzysiek pisze:

  Hej

  Czy w Barcelonie z Hola Barcelona mogę jeździć metrem po każdej strefie?

  Na stronie “tmb” jest napisane o wymianie vouchera zakupionego online.
  Mowa tutaj o tym kodzie jako voucherze? I czy ten voucher będę mógł wymienić w automacie na linii metra z lotniska na kartę HB? (niestety przylot 20:30 – punkt obsługi będzie już nieczynny)

  Dziękuję i pozdrawiam

  1. Beata & Tomek pisze:

   Dokładnie tak. Metro barcelońskie to I strefa, nawet dojeżdżając do Santa Coloma czy Badalony.
   Otrzymasz voucher z kodem. W automacie podasz kod i zostanie wydaa Hola Barcelona.

 8. Sylwia pisze:

  Witam, ląduję na lotnisku Barcelona El Prat o 22.55 jak mogę się dostać na L5 blue line “Dant Pau Dos de Maig”?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Sylwia, możesz jechać metrem z lotniska i przesiąść się na Collblanc na niebieską linię metra L5.
   Wysiadasz na Sant Pau | Dos de Maig.

   Możesz również – jak zdążysz – jechać na bilecie T-10 pociągiem R2N na Sants. Tam przesiadka na niebieską L5.

   Pamiętaj, że na metro z lotniska obowiązują osobne bilety.

 9. barca pisze:

  Witam. Szybkie pytano. Jak najlepiej i najszybciej się dostać z lotniska El Prat do dworca Sants. Dzięki, pozdrawiam.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Pociąg R2N – bezpośrednio z lotniska na Sants.

 10. Mariola pisze:

  Jak z lotniska w Barcelonie dostać się do Castelldefels. Jakimi środkami transportu?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Z lotniska najlepiej linią L99.
   Odjeżdża z Terminala 1 co 30 minut.

 11. Monia pisze:

  Witam, w kwietniu ląduję na lotnisku Reus, w godzinach wieczornych. Czy mogę prosić o pomoc w odnalezieniu się w tych transportach? Czy jest pociąg w godzinach około 19-20 do Barcelony? Czy jedyny transport to busy w cenie około 100 euro?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Z miasta Reus wydostaniesz się pociągiem regionalnym.
   Odjeżdżają do Barcelony co ok. godzinę, choć na kwiecień nie ma jeszcze rozkładu.

   Czas przejazdu to ok. 1 h 30 minut.

   1. Monia pisze:

    Dziękuje, mam nadzieje ze znajdę gdzies rozdklad bliżej terminu 🙂

    1. Beata & Tomek pisze:

     Monika – rozkłady z aktualnymi godzinami znajdziesz na rodalies.gencat.cat.

 12. Wiktoria pisze:

  Witam,
  3 lutego 2019 o 12:15 lądujemy na lotnisku El Prat w 4 osoby.
  Jak najtaniej dostać się do Different Locations, Eixample?
  Jakie bilety kupić?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Wiktoria – coś z adresem chyba nie tak… 😉
   Different Locations w ingliszu to “inna lokaliacja”.

 13. Ania pisze:

  Witam,
  Super strona i bardzo użyteczne informacje gratuluję 🙂
  My lądujemy w 3 osoby 17 lutego w niedzielę o godz 20:30 linie wizzair więc prawdopodobnie T2.
  Chcemy dostać się do hotelu Sallès Hotel Pere IV, Carrer de Pallars, 128-130.
  Proszę o wskazówki jak dotrzeć do hotelu. Z góry dziękuję 🙂

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj Ania,
   Jak Wizz Air, to T2 🙂

   Z racji godziny przylotu proponuję wam pociąg R2N.

   Lotnisko – Passeig de Gracia. Tam przesiadacie się na żółtą linię metra L4.
   Z góry uprzedzamy, że od pociągu do peronu metra trochę pod ziemią trzeba pospacerować 🙂
   Wszystko jest jednak dobrze oznaczone.

   L4 jedziecie na stację Bogatell, z której macie zaledwie 230 metrów do celu.

   Całą trasę każdą osoba pokona na jednym przejeździe biletu T-10, czyli 1,2 euro.

   Szczegóły:
   Lotnisko El Prat – dojście na pociąg R2N i zakup biletu

 14. ania z rodzinką pisze:

  Witajcie, dziękujemy za wszelkie podpowiedzi 🙂
  Czy można kolejną…? 🙂 Jesteśmy 21.03 na lotnisku El-Prat o godz 22 z dzieckiem, potrzebujemy się dostać na Carrer d’Alaba, jak najlepiej?
  Ania

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj Ania,

   Zdążycie jeszcze na pociąg z lotniska.
   Polecam zatem pociąg R2N i przejazd na Passeig de Gracia.
   Tam wsiadacie w żółtą linię metra L4 i jedziecie na stację Bogatell.
   Jedno skrzyżowanie będzie was dzielić od Carrer d’Àlaba.

   Szczegóły:
   Lotnisko El Prat – dojście na pociąg R2N i zakup biletu

 15. Krystian pisze:

  Witam
  2-go marca przylatujemy w trzy osoby na lotnisko El Prat około godz. 23.20, hotel mamy w pobliżu stacji metra Liceu, pytanko, jak najprościej tam się dostać?
  Druga sprawa to czy mieszkając w centrum warto kupić kartę Hola Barcelona, będziemy zwiedzać Barcelonę 3 dni.
  Pozdrawiam

  1. Beata & Tomek pisze:

   Krystian – Aerobus ma plac kataloński, a stamtąd n nogach lub można podjechać zieloną L3.
   Na plac kataloński możesz taniej dostać się autobusami nocnymi.

   Szczegóły: Autobusy nocne w Barcelonie.

   Co do karty – warto – daje pełną wygodę i brak konieczności liczenia się z przejazdami. Z racji lokalizacji w centrum i dużej ilości spacerów, możecie również rozważyć kupno biletu T-10. Co prawda trzeba na bieżąco kalkulować przejazdy i ta kombinować, aby po powrocie na lotnisko nie zostało nam np. pół wykorzystanej karty. Jest jednak najchętniej kupowanym biletem w Barcelonie przez turystów.

   1. Krystian pisze:

    Beata & Tomek
    Dziękuję bardzo za podpowiedź.
    Baardzo fajna stronka, przyjemne z pożytecznym 🙂
    PS rozumiem do Sagrady, Parku Guell warto wejść?
    Pozdrawiam

    1. Beata & Tomek pisze:

     Tak, to z pewnością najbardziej oblegane atrakcje.
     Pamiętaj, aby zwłaszcza do Sagrady zarezerwować wcześniej wejście przez internet.

     1. Krystian pisze:

      Dzięki.

 16. Ewa pisze:

  Witam. 18 lutego lądujemy na El Prat 4 osoby (2 plus 2 dzieci 11 i 7 lat). Jak dostać się na adres Pujades, 120, Sant Martí. Pozdrawiam.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Ewa – to blisko placu katalońskiego. Na plac Aerobusem bądź autobusem nocnym z lotniska.

   Szczegóły:
   Autobusy nocne w Barcelonie
   Aerobus

 17. Alicja pisze:

  Witam,
  Lądujemy na lotnisku Girona 8 kwietnia ok 13:00.
  Możecie podpowiedzieć jak dostać się do centrum Barcelony?
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  Alicja

  1. Beata & Tomek pisze:

   Alicja – o tym jak dotrzeć z lotniska w Gironie do miasta przeczytasz tu:

   Dojazd z lotniska Barcelona – Girona

 18. ania pisze:

  Witam,
  Wybieram się do Barcelony z 3 dzieci i bardzo proszę o wskazówki jak najszybciej dotrzeć z lotniska El Prat pod adres 16 Travessera de les Corts, 08028 Barcelona, Lądujemy około 21szej i nie chciałabym błądzić z dziećmi. Dziękuję i pozdrawiam.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Ania – najprościej – bezpośrednio metrem z lotniska na Collblanc!
   Wskazany adres znajduje się przy tej stacji.
   Pamiętaj jednak, że na linię metra z lotniska osobne bilety lub Hola Barcelona czy T-50.

   Możesz ew. jechać pociągiem R2N na Sants, a tam przesiąść się na niebieską L5 i podjechać na Collblanc.

 19. KubaKowalski pisze:

  Witam,
  Będę wraz z rodziną (5 osób, dwójka dorosłych i 3 dzieci 11,12,i 13 lat) lądował na El Prat 16.02. 2019 (sobota) o 23:20. Musimy dostać się na
  Passeig de Sant Antoni 30. Tam odbieramy klucze i dalej na Consell de Cent, 207

  Proszę o pomoc – jaki środek transportu wybrać ))

  1. Beata & Tomek pisze:

   Kuba – o tej godzinie z dzieciakami nie chciałoby mi się kombinować z nocnymi. Z racji soboty polecam zatem metro z lotniska – L9S. Podjeżdżacie na Collblanc, a tam przesiadacie się na niebieską L5 i na Placa de Sants, który jest przy wskazanym przez ciebie adresie.

   Po odebraniu kluczy wracanie na Placa de Sants i jedziecie czerwoną L1 na Urgell – do przejścia pod wskazany adres 350 metrów.

   pamiętaj, że na metro z lotniska obowiązują osobne bilety, działają również Hola Barcelona czy T-50.
   Szczegóły: Metrem z lotniska El Prat do miasta.

 20. Magdalena pisze:

  Mamy samolot z El Prat o godzinie 6, wiec chcemy być tam około 4:00. Mamy bilet na Aerobus (zakupiliśmy powrotny w dniu przyjazdu), jednak teraz na stronie wyczytałam, że jeżdza do 00.30 i dopiero od około 5, to prawda?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Święta prawda 🙂
   O tej godzinie na lotnisko trzeba dostać się nocnym.
   Więcej o nocnych oraz liniach, które jeżdżą na lotnisko – Autobusy nocne.

 21. Edyta pisze:

  Hej 😊 dziś zrobiłam szaloną rzecz – kupiłam bilety lotnicze do Barcelony!!! Przybywamy pod koniec maja w okolicach godziny 19.30 na El Prat. Musimy się dostać na kemping do Gavà (Camping 3 Estrellas) Pomożecie? 😊

  1. Beata & Tomek pisze:

   Dobra decyzja 🙂
   Możecie jechać L99 bezpośrednio z lotniska do Castelldefels, a tam przesiąść się na L94 lub L95 w stronę kempingu. Z samego dworca w Castelldefels do kempingu jest 6 kilometrów.

   L94/L95 jedzie zresztą trasą znajdującą się na północ od lotniska, ale nie będzie jak na nogach tam dojść – za bardzo skomplikowane.

   Później z kempingu do miasta właśnie L95 bezpośrednio na plac kataloński.

 22. Kuba pisze:

  Cześć,

  Świetna strona, cieszę się, że tu trafiłem !
  W poniedziałek tym popularnym samolotem o 23:05 lądujemy w Barcelonie. Z tego co wyczytałem to zostaje autobus nocny albo aerobus. Aerobus ogarniam, co do nocnych, którą linie wybrać ? Czy w pobliżu przystanku można zakupić bilet?

  Serdecznie Pozdrawiam,
  Kuba

  1. Beata & Tomek pisze:

   Cześć Kuba!

   Bilet kupisz w autobusie.
   Jeśli chodzi o nocne, w tym te z lotniska – Autobusy nocne.

   Jeśli lądujesz na T2, to N16 oraz N18.

   1. Kuba pisze:

    Bardzo dziękuję !

 23. Natalia pisze:

  Hej 🙂 Dzisiaj o 20.15 mamy lądowanie w El Prat i chcemy dostać się na Rossend Arús, 23, Sants-Montjuïc. Jak to zrobić żeby było w miarę tanio i szybko? Dziękujemy 🙂

  1. Beata & Tomek pisze:

   Mozżcie jechać pociągiem R2N na Sants, a tam przesiadka na niebieską linię metra L5 i przejazd na Placa de Sants. Stamtąd już tylko parę kroków na miejsce.

   Wszystko zrobicie na jednym przejeździe biletu T-10.

 24. Aleksandra pisze:

  Witam
  Potrzebuję informacji jak dostać się z lotniska El Prat (ok godz 10) na ulicę Muntaner 53. Transport dla 10 osób 🙂

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj Aleksandra,
   Musicie dostać się w okolice stacji metra Universitat.
   Możecie zatem dojechać w następujący sposób:

   1) Metro L9S z lotniska – osoby bilet lub Hola Barcelona czy karty T-50, T-70. Jedziecie na stację Torrassa i tam przesiadacie się na czerwoną linię metra L1. Dojeżdżacie nią na Universitat.

   2) Pociąg R2N – tu można wykorzystać bilety T-10, ale przesiąść trzeba się dwa razy. Na Sants w zieloną L3 i podjechać na Espanya – plac hiszpański, a tam w czerwoną L1 i na Universitat. W tym wariancie całą trasę pokonacie na jednym przejeździe biletu T-10.

   Możecie kupić jeden na T-10 na wszystkie osoby i wykorzystacie tym samym wszystkie przejazdy, ale wygodniej będzie, jak każdy kupi swój, bo i tak będzie z niego korzystał podczas pobytu w Barcelonie. Chyba, że ktoś z was zdecyduje się na mega wygodny Hola Barcelona i wtedy możecie podróżować nawet metrem z lotniska.

   1. Aleksandra pisze:

    Dziękuję bardzo za odpowiedź 🙂
    Wydaje mi się, że najlepiej będzie wybrać opcję nr 1. Czy wtedy wykupujemy pojedynczy bilet na Metro L9S a później drugi pojedynczy bilet na L1? Jaki jest koszt tych biletów?

    1. Beata & Tomek pisze:

     Bilet na metro z lotnika to aktualnie 4,6 euro, pojedynczy bilet na metro/autobus/tramwaj to 2,2 euro.

 25. Elżbieta pisze:

  Dzień dobry. Jak dostać się z lotniska Girona do Santa Susanna o godzinie 20:30 16 lutego?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Elżbieta – pisz do transport-barcelona.pl. Być może zabierają jakiś ludzi z tego samolotu i istnieje możliwość podjechania.
   Zamówiona wcześniej taksówka przez internet to koszt ok. 60 euro.

 26. Anna pisze:

  Cześć! Czy mogę prosić o pomoc jak najlepiej dojechać z lotniska Barcelona El Prat do Barbera del Valles hotel Eurostar executive 18 kwietnia okolo godziny 13-14? Z góry dziekuje za odpowiedź!

  1. Beata & Tomek pisze:

   Anna – jeśli komunikacją miejską, to najlepiej pociągiem R2N z lotniska, a następnie pociągiem linii R4 do Barbera del Valles.
   R4 jeździ co 15 minut – bardzo często!

   Jest to I strefa, więc kupując T-10 na stacji na lotnisku, zrobisz na jednym przejeździe trasę El Prat – Barcelona – Sants – Barbera del Valles.

   Szczegóły: Lotnisko El Prat – dojście na pociąg R2N i zakup biletu.

   Z dworca w Barbera del Valles masz zaledwie 1,3 kilometra do hotelu.

   1. Anna pisze:

    Dziękuję! Bardzo mi pomogliscie! 😊😊😊

 27. Edzia pisze:

  Witam, przylatujemy 23 maja/czwartek/ na El Prat 4 osoby o godz.23.45. Będziemy mieszkać przy Provenza 82. Z tego co wyczytałam o tej porze metro już nie jeździ we czwartek. Chcielibyśmy dojechać autobusem nocnym, którym najlepiej ? i czy staje na jakimś przystanku niedaleko tej ulicy?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj – musicie dojechać z lotniska na plac kataloński – Aerobusem bądź nocnym.
   Tam przesiąść się nocny N0. Docelowo na przystanek Entença – Rosselló – w pobliżu stacji metra.
   Stamtąd pod adres macie 350 metrów.

   Więcej o nocnych, w tym nocnych z lotniska – Autobusy nocne w Barcelonie.

 28. ann pisze:

  A jeśli ląduje w piątek o 1 rano, jak to rozgryźć, aby dostać się do centrum? czy muszę czekać do 5:00 aż zacznie kursować metro lub pociąg o 6:00? Czy jest jakaś inna opcja?

  1. ann pisze:

   Chodzi mi o dotarcie w okolice la Rambla.

   1. Beata & Tomek pisze:

    Ann – są jeszcze nocne!

    Więcej o nocnych, w tym liniach z lotniska przeczytasz tu – Autobusy nocne.

    Dojedziesz bezpośrednio na plac kataloński na którym zaczyna się La Rambla 🙂

    P.S. Metro w piątki kursuje do 2:00.

 29. OLA pisze:

  Cześć,
  Jutro o 23:05 ląduję w El Prat. Jak dostać się do Roger de Llúria, 46? Najlepiej jechać na Placa de Catalunya? Czy się przesiadać? A2 to pociąg czy bus, bo coś takiego mi google wyszukało.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Ola – A2 to Aerobus. Odjeżdża bezpośrednio spod terminala i jeździ co chwila, więc mega wygodnie, ale też kosztuje.
   Więcej: Aerobus.

   Poza Aerobusem o tej godzinie pozostają ci nocne.
   Nocnymi również dostaniesz się bezpośrednio na plac kataloński – Autobusy nocne.

   Z placu katalońskiego pod adres dojedziesz już na nogach – do przejścia ok. 750 metrów.

 30. magda pisze:

  Witam,
  Jak szybko i bezpośrednio dostanę się z lotniska El Prat do hotelu Ibis Carretera de Barcelona, 82, 08840 Viladecans, Barcelona. Lądowanie ok. godz 20.15.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Magda – L99!
   Linia odjeżdża z El Prat i jedzie do Castelldefels właśnie przez Viladecans.

   Odjeżdża z T1.
   Częstotliwość kursowania: 30 minut.

 31. Joanna pisze:

  Cześć!
  W kwietniu będę na 3 dni w Barcelonie z 3 letnim dzieckiem. Czy bilet na Aerobusa dla dziecka to taki sam koszt jak dla dorosłego?
  Pozdrawiam ciepło.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Cześć Asia!

   Za dziecko do 4 lat nie płacisz nigdzie za przejazd 🙂

   1. Asia :) pisze:

    Dziękuję bardzo za informację 🙂
    Chociaż teraz już wiem,że czeka mnie jednak jazda pociągiem.
    Czy wiecie może, o której najwcześniej w sobotę wyjeżdża pociąg w kierunku lotniska? Lot mam już o 6.30, ale zakładam,że na lotnisku będę musiała być koło 5 najpóźniej. Zastanawiam się jaka opcja dojazdu byłaby najlepsza> Poza taryfą oczywiście. Autobus nocny?

    1. Beata & Tomek pisze:

     R2N startuje o 5:00 rano.
     Planowo na El Prat jest o 5:30.
     Plus dojście na terminal to jakaś 5:45.

     Pozostaje autobus nocny – z placu katalońskiego odjeżdża N17 na lotnisko w zasadzie co kilka minut.

     1. Asia pisze:

      Dzięki, jesteście wielcy!

 32. Mateusz pisze:

  Hej !

  Lądujemy na El Prat w czwartek o 23:30 i musimy sie dostac do hotelu w okolice Santa Coloma. W związku z pozna godzina i dniem tygodnia, nie wiem czy zdażymy na metro, na R2N na pewno nie 🙁

  Jak najłatwiej dostać się do hotelu i jaki bilet będzie najtańszy? W Barcelonie będziemy 3 dni i na pierwszy rzut oka najlepsza by była dla nas karta T-10, tylko czy przystanek Santa Coloma jest jeszcze w 1 strefie?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Tak, Santa Coloma to I strefa 🙂
   Zatem bardzo szybko z hotelu będziecie mogli dojeżdżać metrem do centrum.

   A co do dojazdu z lotniska – spokojnie tam dojedziecie nocnymi.

   Najpierw z lotniska na plac kataloński, a na placu katalońskim łapiecie N9 lub N6.
   Obie linie zatrzymują się właśnie obok stacji metra Santa Coloma.

   Więcej o nocnych – Autobusy nocne w Barcelonie.

   1. Mateusz pisze:

    Bardzo dziekuje za pomoc ! 🙂

 33. Anna pisze:

  Witam serdecznie.
  Przylatujemy do Barcelony 25 marca o godz. 23:05, na lotnisko El Prat.
  Musimy dostać się pod adres Avenida Marques de la Argentera 13.
  Jak najszybciej i najłatwiej dostać się pod ww. adres?
  Pozdrawiam

  1. Beata & Tomek pisze:

   Anna – najszybciej Aerobus.
   O tej godzinie jeżdżą i można jechać bezpośrednio spod terminala.
   Dojeżdżasz na plac kataloński, a stamtąd 1,5 kilometra pod wskazany adres.

   Zamiast Aerobsa możesz skorzystać z nocnych z lotniska. Również dojedziesz nimi na plac kataloński.

   Zamiast iść 1,5 km, można ew. wsiąść na katalońskim w nocny – N0 lub N6 i dojechać na przystanek PLA DE PALAU – PARC DE LA CIUTADELLA. Stamtąd pod adres 220 metrów 🙂

   1. Anna pisze:

    Pięknie dziękuję:)

 34. Barcelona pisze:

  Cześć
  Jak mam się dostać z lotniska Barcelona El Prat na Mare Deu de Lorda? Wiem tylko, że jedzie się metrem i pociągiem. Proszę o napisanie szczegółowej trasy. Dziękuję.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Cześć,
   Masz na myśli Carrer Mare de Déu de Lorda?

   W takim przypadku możesz jechać metrem z lotniska i przesiąść się na stacji Torrassa na czerwoną linię metra L1.
   Wysiadasz na stacji Trinitat Vella.

   Pamiętaj, że na metro z lotniska obowiązuje specjalny bilet, działają również karty Hola Barcelona, T-50 czy T-70.

   Jadąc pociągiem R2N z lotniska musisz jednak przesiąść się dwa razy – najpierw na Sants na zieloną linię metra L3 – podjeżdżasz na plac hiszpański, a tam na czerwoną L1.

 35. Em. pisze:

  Hej! Mam prośbę – potrzebuję dostać się w sobotę z lotniska El Prat do Capri by Fraser Barcelona Sancho de Ávila, 32-34, planowana godzina przylotu 23:20. Mogę prosić o pomoc?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Możesz jechać metrem z lotniska.
   Na stacji Torrassa przesiadasz się na czerwoną linię metra L1 i jedziesz na stację Marina.
   Do przejścia zostaje ci zaledwie 350 metrów.

   Pamiętaj jednak, że na metro z lotniska obowiązują osobne bilety. Działa również Hola Barcelona czy karty T-50, T-70.

   Możesz również jechać nocnym na plac kataloński. Prosto z placu metrem L1 na ma stację Marina.

   Więcej o nocnych: Autobusy nocne w Barcelonie

 36. Lukasz pisze:

  Hej. 03 marca lądujemy koło południa na El Prat i musimy dostać się do Carrer de Balmes 83. Podejrzewam, że karta t10, czy znajdę coś co podjeżdża bliżej adresu? Jeśli nie, ile orientacyjnie powinna taxi kosztować i czy sa jakieś korporacje których unikać? pozdrawiam, Lukasz.

  1. Beata & Tomek pisze:

   Możecie podjechać bezpośrednio pociągiem R2N na bilecie T-10. Wysiadacie na Passeig de Gracia, a stamtąd macie zaledwie 550 metrów pod wskazany adres 🙂

   1. Lukasz pisze:

    SUPER ! Wielkie dzięki za pomoc 🙂 wycieczka 3 dniowa postaramy się zwiedzić główne atrakcje a pogada mam nadzieję dopisze 🙂

 37. Agata pisze:

  Cześć, 1 marca bede w Barcelonie. Proszę o informacje jak się dostać z Barcelona BCN T1 do Hotel Zenit Borrell Comte Borrell 208?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Możesz jechać pociągiem R2N na Sants, a tam przesiąść się na niebieską linię metra L5. Podjeżdżasz dwie stacje na Hospital Clinic i jesteś na miejscu.

   Na pociąg musisz jednak przejechać shuttle busem z T1 na T2.

   Najszybciej i najwygodniej w Twoim przypadku będzie zatem bezpośrednio metrem z terminala – L9S z przesiadką na Collblanc – przesiadasz się tam na niebieską L5 i jedziesz na Hospital Clinic.

   Pamiętaj, że na metro z lotniska obowiązują osobne bilety. Działają tu karty Hola Barcelona, czy T-50, T-70.

 38. Agata pisze:

  Do terminala L9S przemieszczę się pieszo czy również muszę podjechać?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Lądujesz na T1, więc stacje masz metra masz bezpośrednio na terminalu – poziom 0 – kieruj się znakami.

 39. Addy pisze:

  Witam! Bez tej strony nie wyobrażam sobie pobytu w Barcelonie. Klasowa robota. Moje pytanie to jak najszybciej dotrzeć w okolice Barric Gotic? (Dokładnie Carrer del Palau, ale z Barric Gotic mamy 100m do pensjonatu.) Lądujemy o 23:10 w sobotę. W planach był zakup T-10 i dojazd pociągiem, co sądzisz o tym pomyśle? Czy lepiej w te noc metrem a na drugi dzień kupić T-10?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj!
   Dzięki za miłe słowa.
   Na pociąg możecie już nie zdążyć.

   Na plac kataloński dojedziecie nocnymi bądź Aerobusem (5,9 euro).

   W przypadku metra pamiętaj, że T-10 nie obowiązują. Cena 4,6 euro za przejazd. Z lotiska L9S na Torrassa, a tam przesiadka na czerwoną L1 i na plac kataloński.

   Pomyśl o nocnych – szczegóły – Autobusy nocne w Barcelonie

 40. kama pisze:

  Witam serdecznie. Będę lądować ok. godz.21:40, muszę się dostać do Hotelu Ibis Meridiana. Jak najszybciej się tam dostać o takiej porze?

  1. kama pisze:

   Zapomniałam dodać, że w niedzielę 😉

   1. Beata & Tomek pisze:

    Witaj Kama,
    Sposobów jest kilka – zaczynam od najszybszych 🙂

    1) Metro z lotniska L9S – jedziesz na Torrassa, przesiadasz się tam na czerwoną linię metra L1 i jedziesz na stację Fabra i Puig. Na metro z lotniska obowiązują osobne bilety. Działają tu jednak karty Hola Barcelona, T-50 czy T-70.

    2) Aerobusem na plac kataloński (5,9 euro), a z placu metro – czerwona L1 – wysiadasz na stacji Fabra i Puig.

    3) Pociągiem R2N z lotniska – można korzystać T-10. Wysiadasz na Sants, tam przesiadka na zieloną L3 i podjeżdżasz 2 stacje na plac hiszpański. z Placu Hiszpańskiego czerwoną L1 i na Fabra i Puig. Mimo dwóch przesiadek, zaletą tego rozwiązania jest to, że całą trasę pokonasz na jednym przejeździe biletu T-10.

 41. Jacek pisze:

  Witam. Chcę się dostać na lotnisko El Prat. Mam jeszcze niewykorzystany bilet T10, ale jest na nim napisane że nie da się na nim dojechać do lotniska. Będę jechał pociągiem R1 potem przesiadka na R2, ktory ma mnie dowieźć na lotnisko. Czy muszę dokupić jakiś extra bilet?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Prześlij zdjęcie na maila albo przez FB jak wygląda informacja o braku możliwości dojechania na nim na lotnisko 🙂
   R2N możesz do lotniska spokojnie dojechać na bilecie T-10, choć faktycznie nie działa na metro na lotnisko czy Aerobusa.

   1. Jacek pisze:

    Puściłem na fb Ale coś nie chce dostarczyć .

    1. Beata & Tomek pisze:

     Ok, wszystko się zgadza, znajduje się tam informacji, że bilet nie działa na metro z i na lotnisko 🙂

 42. katec pisze:

  Witam,
  Przylatuje ba lotnisko El-Part w ciągu dnia. Apartament w pobliżu Sagrada Famiglia Avenisis Gaudi 29, Eixample. Jak najlepiej dostać się pod wskazany adres?

  1. Beata & Tomek pisze:

   1) Możesz jechać metrem bezpośrednio z lotniska – na stacji Collblanc przesiadasz się na niebieską linię metra L5 i jedziesz na stację Sagrada Familia. Pamiętaj, że na metro z lotniska obowiązują osobne bilety. Działa tu również karta Hola Barcelona, bilet T-50 czy T-70.

   2) Pociąg R2N – można podróżować na bilecie T-10. Jedziesz na Sants, a tam przesiadasz się na metro – niebieska L5 i ponownie na stację Sagrada Familia. Całość zrobisz na 1 przejeździe biletu T-10.

   1. katec pisze:

    Pięknie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

 43. Piotr pisze:

  Witam, Lądujemy na El Prat 22 marca o 13.25. Proszę o wskazówki jak najlepiej dostać się na Career de Mallorca?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Ulica znajduje się między stacjami metra Verdaguer oraz Girona.

   Możesz dojechać:

   1) Metrem z lotniska – linia L9S z przesiadką na Collblanc. Przesiadasz się niebieską linię L5 i jedziesz na stację Verdaguer. Pamiętaj że na metro z lotniska obowiązuje osobny bilet, chyba, że będziesz miał kartę Hola Barcelona, bilet T-50 czy T-70.

   2) Pociągiem R2N – przesiadasz się na Passeig de Gracia na żółtą linię metra L4 – wysiadasz na stacji Girona. Całość zrobisz na jednym przejeździe biletu T-10. Działa tu również oczywiście T-50, T-70 czy Hola Barcelona.

   1. Piotr pisze:

    Dziękuję bardzo.

    1. Piotr pisze:

     Mam jeszcze jedno pytanie. Czy w obu przypadkach można ewentualnie też skorzystać z T-DIA?

     1. Beata & Tomek pisze:

      Pewnie!
      T-DIA można skorzystać nawet na jedną podróż z i na lotnisko metrem – linią L9S 🙂

     2. Piotr pisze:

      Czyli tak jak w punkcie nr 1?

     3. Beata & Tomek pisze:

      Dokładnie – bilet kupujesz w automacie na stacji i możesz śmiało na T-Dia jechać z lotniska metrem jak w pkt 1.

     4. Piotr pisze:

      Wielkie dzięki!

 44. Tofik pisze:

  Witam w sobotę o 12.30 lądujemy na lotnisku w El Prat i chcemy dostać się na stacje metra Maria Cristina. Proszę o wskazówki jak najlepiej tam dotrzeć i jaki i gdzie kupić bilet. 2 osoby dorosłe i dziecko, powrót mamy o 16.30 w poniedziałek. Czy bilet T10 możemy kasować ten sam wszyscy?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Witaj,
   Polecam wam zatem pociąg R2N z lotniska i przesiadkę na Sants na zieloną linię metra L3. Dojedziecie nią do stacji Maria Crostina.
   Całą trasę zrobicie na jednym przejeździe biletu T-10 / osoba.

   Oczywiście możecie kupić jeden i trzy razy go odbić przechodząc przez bramki na pociąg R2N na lotnisku.
   Bilet kupicie w automacie na stacji.

   Szczegóły:
   Lotnisko El Prat – dojście na pociąg R2N i zakup biletu

 45. Majaa pisze:

  Cześć 🙂 Ląduję na El Prat ok godz. 11.00. Potrzebuję dostać się w okolicę stacji metra Paral lel, jak najszybciej się tam dostać z lotniska? Zamierzam zakupić bilet T-10, bo będę dużo podróżować po Barcelonie. Z Góry dziękuję za odpowiedź 🙂

  1. Beata & Tomek pisze:

   Cześć 🙂
   Prosta sprawa!
   Jedziesz pociągiem R2N z lotniska i na Sants przesiadasz się na zieloną linię metra L1.
   Jedziesz prosto na Paral-lel.

   Jak dojść na pociąg i kupić bilet?
   Lotnisko El Prat – dojście na pociąg R2N i zakup biletu

 46. Karolina pisze:

  Dzień dobry, jak najprościej dojechać w nocy (przylot po 23) z lotniska El Prat w pobliże Carrer de l’Hospital, 114, 08001 Barcelona.
  W jakiej cenie jest jednorazowy bilet na metro, ewentualnie czy z T10 może korzystać równocześnie kilka osób?

  1. Beata & Tomek pisze:

   Możesz jechać Aerobusem bądź autobusem nocnym (taniej) na plac kataloński. Stamtą masz zaledwie 1,1 km do przejścia pod wskazany adres więc myślę, że bez problemu 😉

   Z biletu T-10 może korzystać kilka osób, po prostu każda osoba go kasuje.

   W nocnych ceny biletów takie same jak w dziennych.

   Szczegóły:
   Autobusy nocne w Barcelonie
   Aerobus

 47. Maciek_89 pisze:

  Witam,
  Czas mojego przylotu jest awizowany na dość późną godzinę tj. 23.05. Obiekt zakwaterowania znajduje się w dzielnicy Sant Gervasi. Polecą państwo jakieś dobre połączenie? Czy zostaje jedynie opcja taxi? 🙂 Pozdrawiam

  1. Beata & Tomek pisze:

   Autobusy nocne!
   Na placu katalońskim znajdziesz prawie wszystkie linie nocne.

   Na plac podjedziesz z lotniska Aerobusem bądź autobusami nocnymi.
   Napisz adres, a podpowiemy jaka konkretna linia nocna dojeżdża na miejsce.

   1. Maciek_89 pisze:

    Exe Mitre located in Bertrán, 9-15 Barcelona

    1. Beata & Tomek pisze:

     W pobliże dojeżdża N0 oaz N5.
     W przypadku N0 wysiadasz na Mitre – Balmes, a w przypadku N5 na Balmes – Mitre.
     Z obu przystanków masz kilka metrów do hotelu.

     Przystanki N5 znajdziesz we wschodniej części placu katalońskiego.
     N0 nie jeździ przez plac.

 48. dario pisze:

  Wtam serdecznie, czy T-10 obejmuje wszystkie autobusy, tzn. AMB i TMB? Będę na Camping 3 Estrellas, autobusy linii L99 L94 L95 to linia AMB, doczytałem, ze np.HOLA Barcelona nie obejmuje AMB, dzięki za odpowiedź.

  1. Beata & Tomek pisze:

   T-10 działa pod warunkiem, że jest to I strefa.
   W przeciwnym razie musisz kupić np. T-10 na drug strefę.

   Camping o który piszesz znajduje się w I strefie.

   1. dario pisze:

    Ślicznie dziękuję za szybką odpowiedź, PZDR.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *